Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet pszichológushoz menni?

Hogy lehet pszichológushoz menni?

Figyelt kérdés
Már nagyon kicsi korom óta rajtam van egy általános szomorúság, depresszióhoz hasonló valami. Mikor mondtam a szüleimnek hogy jó lenne ha tudnék menni pszichológushoz, le lettem hülyézve, meg elküldtek. De tényleg baromi régóta van ez nekem, és nem tudtam eddig megoldani, mert nincs rá erőm, legszívesebben fel sem kelnék egész nap, suli után mindig sírok, néha van oka, néha nincs. A szüleimen kívül senki nem tud erről, de ők is leszarnak. Barátok nincsenek. akik járnak pszichológushoz, hogy kell elkezdeni? hova forduljak először? Hol keressek?

2016. jún. 4. 16:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy épp nem ért rá?
2016. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mit mondott? Fogadó idejében kerested meg vagy utána 5 perccel? E-mail elérhetőséget nem adott meg?
2016. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%

És egy pszichológus nem tudja lekommunikálni, hogy 5 perc múlva gyere vissza, megbeszéljük?


Menj el a háziorvoshoz, és kérdezd meg, hol van a lakóhelyedhez közel rendelés. De ma már neten minden fel van, pár telefon és időpontod is lenne.

2016. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy háziorvosnál is lehet ilyet. köszi :)
2016. jún. 4. 18:50
 15/20 anonim ***** válasza:
Mert nem is lehet. A háziorvosnak semmi köze a pszichológushoz. Ingyenes pszichológiai ellátásról az iskolapszichológus tud felvilágosítást adni illetve a helyi pedagógiai szakszolgálat.
2016. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Omfg... Wooow. Hát... Érdekes szüleid vannak.

Írj rám. Mesterpszichológus vagyok. Ingyen segítek ezekben.

2016. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, meg ne bízz itteni egy idegenben!
2016. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Oké. akkor mindenképp az iskolapszichológussal kell beszélni? ha nem leszek elküldve, akkor ok. majd megpróbálom, köszi
2016. jún. 4. 21:36
 19/20 anonim ***** válasza:
Azt az iskolapszichológust inkább hagyd. Egy normális pszichológus nem küld el a francba és nem úgy néz rád. Van tb által támogatott lehetőség is.
2016. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem is az iskolapszichológus fogja kezelni, ugyanis nem az a feladata, hanem ő fogja elirányítani a megfelelő helyre.
2016. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!