Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben, illetve érzett már valaki ilyet? 20f

Figyelt kérdés

Meleg srác vagyok, és tegnap lefeküdtem egy fiúval, akit már elég régóta ismerek, tehát nem vadidegen számomra. Elég régóta ismerkedtünk már, sokat beszélgettünk, csináltunk közös programokat stb., és tegnap megtörtént, szexeltem vele. Ő volt nekem az első, vagyis még szűz voltam. Nagyon jó volt, jól csinálta, éveztem minden percét. Volt anál és orál is. Ennek ellenére olyan bűntudatom van. :// Nem bántam meg, valamint nagyon élveztem a szexet, de mégis bűntudatom van. Miért lehet ez? Volt már valaki hasonló helyzetben?


Amúgy utána együtt is aludtunk, tehát még érzelem is volt benne, de mégis fura érzésem van, ugyanakkor szívesen megismételném. Ő 23 éves egyébként, és full aktív, én pedig full passzív vagyok, ha ez számít valamit.


Köszi, hogy elolvastátok és a válaszokat is köszönöm!



2016. máj. 28. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Megesik!
2016. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

B+ veletlen olvastam el..

20/L

A szivem szakad meg ilyenkor

2016. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ne aggódj ez teljesen normális. Sokan így éreznek az első után. Én nem vagyok meleg, de gondolom amiatt lehet ez mert a társadalom azt hangsúlyozza hogy a férfi-nő kapcsolat a "normális"

De nem kell aggódni a bűntudat elfog múlni. :) Rá fogsz jönni hogy nincs miért így érezned,és tökéletesen boldog leszel :)

2016. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Előfordul. Szerintem mással is megesett már. Kicsit furcsán érint a tudat, hogy végre szexeltél. Szerintem ez lehet.
2016. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azért is lehet, mert nem fogadtad még el magadban teljesen, hogy meleg vagy :)
2016. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Én még néha maszturbálás után is rosszul érzem magam. Olyankor undorodom magamtól, pedig tudom, hogy butaság. Szerintem nincs köze a szexualitásomnak hozzá, de pont emiatt kissé tartok is a szextől(pedig az aktív érdekel).

19/f

2016. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hamar elmúlik az érzés, legyetek boldogok és szexeljetek sokat.

Pár alkalom után már természetes lesz.

2016. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Neki is elmondtam ezeket, és azt mondta, ő meg azért félt, hogy majd nem fog nekem megfelelni. Meg mondta, hogy ha nekem még új ez az egész, akkor lassíthatunk is, szóval tök aranyos és megértő volt. Ám végül ma megint szexeltünk, és már nem is érzem magam rosszul. :D Ja, és nem tudom ki volt, de én nem pontoztam le senkit.
2016. máj. 29. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért érzed ezt, mert a társadalom még mindig nem kellőképpen nyitott és elfogadó. Lényegében az ember úgy nő fel, hogy az átlagember, az átlag család, az átlag iskolai nevelés során a szexualitás maga is eléggé háttérbe szorul, a lényegtelenebb, sőt némiképp szégyellni való, titkolandó körbe, dacára annak, hogy a média, a reklám stb. tele van vele. Szóval a szexualitás maga még mindig kényes témának minősül, egy homoszexuális aktus meg pláne. Márpedig ha az emberbe ezt nevelik bele, ez nevelődik bele, akkor bizony szégyellni valónak tartja, még bűntudata is lehet. Lépj túl rajta.
2016. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!