Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova érdemes menni nyaralni a...

Hova érdemes menni nyaralni a mostani helyzetben? Görög országba Lefkadáravahy Zakhintosra, illetve Bulgáriába?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Odamész, ahol jobban tetszik. A menekülttáborok továbbra sem az Égei-tenger partján a 4-5* hotelek mellett vannak a turistaövezetben, ahová te mennél.
2016. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Miért, milyen helyzet van most? Kiszáradt a tenger, vagy jön a világvége???
2016. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gorogorszag nyugati szigeteire en nyugodt szivvel mennek. Amugy is ez a szebb resze az orszagnak. Bulgariaba en nem mennek, mert nem tetszik, de ha nektek igen, szerintem az is siman vallalhato.
2016. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
természetes a menekült helyzetre gondolok,illetve ennek hatásaira.De ez mellett a helyek szépsége és a látnivalók gazdagsága lenne a szempont.
2016. máj. 25. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

A turizmussal az a baj, hogy sosem tudhatod előre, hol robbantanak, hol tör ki egy vulkán, mikor kezdődik egy pénzügyi pánik. Nem lebeszélni akarlak, csak részben tájékozódhatnál te magad, néha máshonnan is, mint ostoba agyzsugorító híradókból.


Nem tudom, emlékszik-e még valaki a burgaszi robbantásra, pedig csak pár éve volt. A fele gyakorikérdések kérdezősereg ott sz.rta össze magát a dolgon. Tavaly az athéni pénzügyi válság borzolta a kedélyeket, megjegyzem, a veszély nem múlt el teljesen, de mivel a hüjgyerek híradókban nem beszélnek róla, ezért nem foglalkozol vele. Most meg a menekültekkel riogatják az arra fogékony szakmunkásokat.


Közben az a helyzet a nagyvilágban, hogy utazni érdemes és jó bármelyik általad kérdezett helyre. Szerintem Bulgária is nagyon szép hely, a görög szigetek pedig nagyon kellemesek. Válogass, és nézz kevesebb híradót.

2016. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Menekültek mindenhol vannak. Viszont megnyugodhatsz, mert valóban nem a turistaövezetekben fognak rohangálni.


Bulgária a szerelmem. :-) Idén is megyünk. Elfogultságból, de én azt javaslom.

2016. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Görögországban akár Lefkada, Zakynthos, Kefalónia, Thassos, vagy szárazföld esetén mondjuk Parga, esetleg a Peloponnészosz is jó lehet. Szerintem azért Görögország sokkal szebb, mint Bulgária - de ez az én véleményem.


Nem tudom mi fontos nektek egy nyaralásnál, út hossza, látnivalók, milyen jármúvel mennétek stb, ezek mérlegelése után döntenék. :)


Mi Thassosra szoktunk járni, északi sziget, nincs messze és gyönyörű. :)

2016. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi Bulgáriába megyünk.
2016. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!