Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni azzal az...

Mit lehet csinálni azzal az emberrel, aki hülyeségeket terjeszt rólam a hátam mögött?

Figyelt kérdés
Elég messzire ment az illető, persze akik ismernek, úgysem hiszik el, de rengeteg stresszt jelent ez számomra. Teljesen valótlan dolgokat állít rólam. Legszívesebben jól arcul ütném, de nem akarok lemenni az ő szintjére. Hogy lehet ezt kulturáltan, de hatásosan elintézni? Lealacsonyodni nem nagyon akarok, szeretnék mégis határozott lenni. Tippek?

2016. jún. 8. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Vizsgáld meg, hogy esetleg nincs-e mégis valami alapja a dolognak (még ha "hülyeségeket" is terjeszt). Próbáld megbeszélni vele, hogy ez így nem jó dolog. Vagy hagyd a francba, a sors úgyis mindent elrendez egyszer...
2016. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Nem beszélünk egymással, illetve ő nem hajlandó velem. Tudom, hogy nincs alapja a dolgoknak.
2016. jún. 8. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Bepereled rágalmazásért.
2016. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Keress valakit akivel jóba van kerülj közel hozzá tudj meg róla pár gáz/neki fájdalmas információt és vissza tudsz vele vágni^^


Ezzel el lehet venni a kedvét egy életre attól hogy téged cseszegessen.

2016. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"akik ismernek, úgysem hiszik el"

Ezeket cseréld le, ne pletykás hülyével foglalkozz.

2016. jún. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt egy ilyen ügyem, az illető csaj a saját pletyikörében kiadta a legféltettebb perverz titkaimat, és még rátett egy-két lapáttal, amire mindenkinél megtalálta, mire a befogadóbb. Általában is könnyen elhitette bárkivel, hogy az ilyen perverz alak, mint én, bármi más disznóságra is képes, aztán ezen az alapon hetek múlva már erőszakoló pedofil és minden elképzelhető voltam, amit a kedves ötye klub hitt is nem is, de azért tartani kezdtek tőlem, mondván, nem zörög a haraszt ha a szél nem fújja, és ha csak a fele igaz annak, ami rólam terjed, már jobb lesz távol maradni tőlem.


Ezek után ellentámadásba lendültem, és sikerült elhitetnem vele, hogy én is tudok ám róla egy-s-mást, és hogy vannak olyan úgynevezett barátnői akik nem csak az ő pletykáit szállítják, meg neki pletykálkodnak, hanem róla is. Neveket természetesen "nem állt módomban elárulni", de ezzel sikeresen elértem, hogy már ő kezdett el nem bízni a saját barátnőiben. Nyilván nem állhatta meg, hogy el ne kezdjen nyomozgatni mindenkinél, hogy ki az aki őróla terjesztget rosszindulatú pletykákat, ezzel pedig nagyon rövid távon elérte saját magának, hogy mindenki megsértődött rá, összeveszett vele, és persze innentől ő maga meg a korábbi rólam szőtt pletykái is hiteltelenekké váltak.


Valójában persze senki nem pletykálkodott róla, (legalábbis pont nekem biztosan nem) de mivel saját magából indult ki, mindenki másról is feltételezett ugyanennyi rosszindulatot, ezáltal végül is a saját pályáján, a saját fegyverével győztem le. :D

2016. jún. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!