Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen gyakran mentek...

Ti milyen gyakran mentek olyan vendegsegbe, ahol ott is alszotok 1-2 - tobb ejszakat is?

Figyelt kérdés
nekem olyan furan hangzik, amikor valaki csaladostul akar vendegsegbe megy rokonokhoz vagy baratokhoz, es 1-2- vagy akar tobb ejszakakat is ott tolt a hazigazdanal. nem nyaralasra gondolok, hanem csak szimpla latogatasra. ha tobb 100 kmre laknak egymastol megertem, de sok olyanrol is tudok, ahol kb 1-2 ora auto ut az egesz. nem hiszem, hogy jo kategoria, soroljatok at, ha tudtok jobbat.

2016. jún. 11. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Manapság az ilyen ritka, esküvőn, diplomaosztón oké, de több nap már indokolatlan.


Ma már hamarabb büdösödik a vendég :)

2016. jún. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hozzám inkább mások szoktak így átjönni,elég gyakran, örülök neki,szeretem a vendégeket,kicsit kizökkentenek a mókuskerékből.
2016. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én életemben ha voltam így 3x. vendégségben, akkor is azért aludtam ott, mert muszáj volt (nem volt már vonat meg busz, hogy hazamenjek). De nem is szeretek így másoknál aludni és azt sem szeretem, ha hozzánk jönnek.
2016. jún. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!