Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » LÁNYOK miért szeretitek ha...

LÁNYOK miért szeretitek ha egy pasi izmos?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy pl azért mert hogy nagyobb biztonságot tud nyújtani nektek vagy csak jól néz ki ? ilyenekre gondolod...

2016. jún. 13. 11:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
Én azt megértem, hogy optikailag bejön a csajoknak az izmos férfitest (a legtöbbnek), de ezt a szöveget, hogy "meg tudjon védeni", nem értem. Hol éltek ti, a Mad Max-ban? Vagy mitől kell titeket megvédeni? De komolyan, úgy beszéltek, mintha a országúti harcosokat keresnétek.
2016. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt igen, jól néz ki. Másrészt meg ha izmos, akkor tudom, hogy kitartó, és erős (lelkileg is), ami egy nagyon jó tulajdonság.
2016. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11. Engem már támadtak meg. És nem a MadMax-ben, hanem Budapest city kellős közepén. Ezen kívül küldj végig egy alacsony nőt táskával-szatyorral a turistákkal zsúfolt belvárosban és amikor a harmadik német jön neki, sőt sörös bódultságukban azzal szórakoznak, hogy lökik egymást a nőnek akkor nem beszélne belőled a tapasztalatlanság. (Amivel önmagával nem lenne semmi baj, csak a hőzöngő stílussal, ami hozzá társul.) Minden bizonnyal csak és kizárólag hülyeségből járnak a nők önvédelmi sportra.


És ha ez nem lenne akkor is fura, hogy nem érted, mennyi ősi ösztön dolgozik bennünk párválasztáskor. Persze a férfiakban is, amikor pl. a 90-60-90-ről beszélnek, vagy amikor öntudatlanul, kutatások által bizonyítottan és a reklámok által kihasználva a hosszú karú nők tetszenek a többségnek.

Kár, hogy értetlenségedben alábecsülöd ezeket a dolgokat.

2016. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az ösztön részét értem a dolognak, és azt is elhiszem, vannak az országnak olyan pontjai, ahol lehet támadástól tartani. De szerintem nem olyan vészes a helyzet, hogy párválasztásnál ez konkrétan indok legyen, hogy a pasi meg tudja védeni (még egyszer mondom: az ösztön részét értem, de hogy ezt reálisan is ennyien figyelembe veszik, azon csodálkozom). Ha a középkorban élnénk, ott más lenne, de jogállamban kicsit furcsa.
2016. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!