Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem válaszo...

Miért van az, hogy nem válaszolnak/tok?

Figyelt kérdés

Sokszor van, hogy sokszor átolvasom a kommentteket egy kérdés alatt és meglehetősen jónak találom őket (a kérdésre válaszolnak, hosszúak terjedelmesek, van bennük igazság, betartják a szabályokat stb.) esetleg még én is írok, de a válaszoló nem ír semmit :/


+1 kiskérdés: kort és nemet ti miért nem szoktatok írni? (szerintem sok pluszinformációt kap az aki olvassa a kommentet ellenben aki írja az nem árul el magárról semmi különöset)

F/17



2016. jún. 14. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Mert sokan nem társalogni akarnak, hanem választ kapni a kérdésükre.


Ez egy anonim oldal. A legtöbb esetben eléggé irreleváns információ. Ráadásul a hölgy kérdezőket gyakran betalálják a nyomulós válaszolók.

2016. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1.: Attól még hogy nem társalkodni akarnak egy köszönöm-öt oda lehetne írni, ha már nem tudta megoldani magának a problémáját és másokat gondolkodtatott.


Kérdező: sokszor lényegtelen, hogy milyen nemű és életkorú a válaszoló. Ahol meg lényeges, ott mindig úgy válaszolok, hogy beleszövöm a válaszba.


Most kivételesen és csak Neked: 40+ N

2016. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat, ment a zöld pacsi :)


1: igazad van, de tudod van egy olyan érzésem amikor fél órán át olvasgatom a kérdést majd leírom átolvasgatom és kijavítom a szövegemet hogy kár volt a "munkám"


2:Köszönöm a korodat :D (pláne hogy ide aztán egyáltalán nem kellett volna) + én azokra a válaszokra gondolok ahol adna pluszinformációkat (én amúgy is csak úgy kezelem ezt mintha valamiféle aláírás lenne és csak azokban az esetekben nem írom ki ahol kifejezetten azt akarom hogy NE tudja meg a kérdező a nememet/koromat)

2016. jún. 14. 13:24
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem beszélgetős oldal. A legtöbb válaszoló vissza sem néz sose, minek kéne bármit is írni nekik?
2016. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

En szinte mindig visszairok egy koszonomot, ha esetleg megsem, az azert van mert elfelejtettem vagy nincs kedvem visszairni, ez esetben csak felpontozom a valaszolokat.


Kort es nemet csak akkor irok ha fontos a kerdes szempontjabol, egyebkent nem tartom lenyegesnek.

2016. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosak az a szitu ahogy az első is írta. A lányok ezért nem írják, ki vagyis inkább én azért nem írom ki mert egy, humoros hozzászólás után biztos kapok privát üzenetet és a legtöbb csak meg akar rántani. Kettő, néha úgy érzem ha odaírom, hogy csak felhívás keringőre. Nameg néha komolyabban vesznek egy egy témában ha azt hiszik fiu vagyok 😉
2016. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!