Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen fajta kapcsolat ez?

LLP kérdése:

Milyen fajta kapcsolat ez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam akivel nagyon szeretek beszélgetni. Szinte csak az élettel kapcsolatos dolgokról, pl egy versben, filmben , dalszövegben lévő rejtett üzenetről amit az osztályból csak én meg ő ért. Nem mondhatnám hogy barátok vagyunk, mivel ő ezt a lehetőséget elzárja előlem. Ha érzelmekről van szó inkább hallgat és érzem hogy ilyenkor eltávolodik tőlem. Néha magáról beszél. Engem pedig érdekel hogy legbelül mit gondol. Volt hogy úgy éreztem, most egyedül szeretne lenni és direkt a buszmegálló másik végébe mentem, de ő mégis odajött hozzám. Voltak ugyan kínos csendek de amikor vele beszélgettem legtöbbször komolyak voltunk. Mikor megkérdeztem "Ezeket miért mondod pont nekem el?" a válasza : "Mert te vagy az egyetlen aki érti" volt.

2016. jún. 16. 17:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kész filozófussal van dolgunk. Szóval akkor nem akar barátkozni, és elutasított?
2016. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szerintem ennyi volt. Vége.

Szeretetet éreztem iránta. De nem szerelmit. És ezt soha nem mondhattam ki.

2016. jún. 17. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!