Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne levetkőzni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne levetkőzni az ilyen fajta érzést, meg a görcsölést egy kapcsolatban, illetve kapcsolat kialakulási fázisban?

Figyelt kérdés

A problémám a következő lenne: Amíg nem érzek különösebben semmit a másik iránt, addig tudok laza lenni, nem zavar ha valamikor nem tud keresni azonnal, esetleg eltűnik egy ideig.

Mihelyst érzek valamit a másik iránt, egyre erősebben van bennem ez az érzés, hogy kattogok, ha nem keres, hiányzik, és rástresszelek. Ennek az a következménye, hogy "hisztis" leszek, nem tudom már a laza, jófej énemet hozni, aki mindent poénra vesz, és amit szeretnek a lányok bennem. Emiatt rengeteg kialakuló, és meglevő kapcsolatom tönkrement már, és a következő ilyet nem szeretném ezzel tönkretenni, mert tudom, hogy ez az én hibám, cska egyszerűen ha megszeretek valakit, túl ragaszkodó vagyok.


A kérdésem az lenne igazából, hogy volt-e valakinek hasonló problémája, és ha meg tudta oldani, akkor hogy csinálta?

Én leginkább más programokkal, barátokkal közös programokat próbálok, de van, amikor ez nem megy, és egyedül vagyok otthon. Akkor meg megint előjön ez az énem, amit utálok. Szóval valahogy egyedül is szeretném ezt megoldani, meg feldolgozni azt, hogy a partnerem nem mindig tud csak rám figyelni, összpontosítani.



2015. aug. 28. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok, akit megszeretek ahhoz elkezdek kötödni és ideges vagyok ha nem hiv vissza, stb.. én ugy probáltam ezen tullépni, hogy tudtam mi a problémám, a tulzott ragaszkodás, és tudatosan végig gondoltam mi lenne a helyes és visszafogtam magam. Sajnos muszály, mert tényleg nagyon riasztó és idegesitő, ha a másik ugy érzi rányomulok a nagy szeretetemmel. Tehát ismerd fel a saját hibáidat, gondold végig mi lenne a helyes viselkedés, és tudatosan viselkedjél helyesen. Különben nagyon nehéz, de probáld meg. Amig én is tulzottan lelkes voltam egy kapcsolatnál, mert mindig akartam volna hogy keressük egymást stb. addig inkább ezzel elriasztottam a másikat, mióta visszafogtam magam azóta jobban keres a másik fél. De nehéz kivárni, attól akit szeretünk, hogy pl. úgy érzem hogy jó lenne beszélni vele, de nem keresem kivárom még ő keressen. Kivárom hogy ő kérdezzen és nem kezdek el magamról semmit mesélni.. stb.. probáld ki Te is, piszok nehéz..
2015. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak azt tudod tenni, hogy nem mutatod ki, ami nehéz... Én is igy vagyok, viszont van okom rá, egyszer fél évig ismerkedett a párom a hátam mögött egy lánnyal neten, telefonon.... Most meg attól is stresszelek ha kimegy a haverokkal pedig együtt élünk. Nagyon nehéz igy. Én viszont alapból bizalmat szavazok valakinek amig nem él vissza vele, lazán veszek mindent. Mindenki megérdemli a bizalmat, próbáld bemagyaráni magadnak, hogy amig nem adott rá okot, nincs miért rá görcsöljél semmire, majd visszahiv, majd ir, hadd menjen ide és oda, ha megcsal valamiből úgy is rájossz, huzamosabb ideig lesz hideg veled.
2015. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tépjél be s megnyugodsz
2015. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!