Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy egyes...

Éreztétek már úgy, hogy egyes dolgokban már sose lehet részetek?

Figyelt kérdés

Például manapság ha látom, hogy egy gyerek az apjával focizik, eszembe jut, hogy nekem ebben sose volt részem (de hasonlóban se ), nem is lesz. Nem volt egy nyugodt családi életem, és nem is lesz már.


Ahogy nincs haveri társaságom, akikkel elmehetnék a nyáron valahova. Se egy jóbarátom, akivel közös gyerek-fiatalkori élményeim lehetnének, és nem is lesz már soha.

És ez nagyon fáj, mert talán lehetett volna minden másképpen. Ahogy a legtöbb embernek ez megadatik, de észre se veszik.


2016. jún. 16. 23:13
1 2
 1/11 Inessential ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit tehetnék...
2016. jún. 16. 23:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen dolog van. Ha elkezdenéd most sorolni, életed végéig tarthatna.

Ennek semmi értelme. Ne azt nézd, miből maradtál ki, hanem azt, miből nem szeretnél kimaradni, és tegyél is érte!

2016. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél ezen változtatni, írj privátba :)

Nem kell megijedni, nem motivációs előadást akarok tartani, csak egy két olyan meglátást mondanék amit ide nem írok ki...

2016. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Persze h èreztem , de mennyi dolog van mèg amiben majd rèsztveszek... hohòò. Ezèrt nem kell szomorkodni.
2016. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is sok mindennel vagyok így, és ha depis hangulatban vagyok akkor kicsit el is keseredek miatta. De aztán megpróbálom megrázni magam, eldöntöm hogy le van tojva, élem úgy az életemet ahogy alakult és a jövőben megpróbálok változtatni azon amin még lehet. Van amin már nem lehet, azt meg kell tanulni elengedni, mert ha görcsölsz rajta akkor sem lesz jobb.
2016. jún. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos légtornász már nem lehetek. Tudom nagyon hülyén hangzik ez a sok fájdalmasan valóságos probléma mellett. De én attól még nagyon bánom.
2016. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amikor meglátsz egy gyereket az apjával focizni és eszedbe jut, hogy ezt Te már -és sosem- teheted/tehetted és rossz érzés fog el az természetes. Azonban ennek 1-2 percnél további rágcsálása attól veszi el a gondolataidat, hogy tedd jobbá az életedet. Azért, hogy 5 év múlva, ha meglátsz valakit aki valami jó dolgot csinál azt mondhasd: jéé én ezt 5 éve mennyire élveztem :) A múltunkon való merengés megeszi a jövőnket. A múltból tanulni kell, levonni a tanulságot, megvizsgálni -amennyire tudjuk objektívan- hogy mit rontottunk el. Utána végig kell gondolni -és még fontosabb: le kell írni- mit szeretnénk és azt, hogy mi kell hozzá. Ha 1. dologhoz kell egy 2. ahhoz egy 3. akkor kezdjük csinálni a 3.-at.

Ha a körülmények miatt nem tehetted az fájdalmas tud lenni. Ha azért nem tetted, mert meg se próbáltad az őrjítő.

2016. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, pl soha nem leszek milliomos.
2016. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ó, nagyon sokan maradtunk ki dolgokból, és a vicc, hogy ezt mások nem is látják kívülről. Különösen, ha te elérsz valamit, kőkemény munkával, lemondásokkal, már csak a sikert, az eredményt látják, azt gondolják, milyen szerencsés vagy, azt nem veszik észre, hogyan jutottál odáig.


Ne rágódj ezeken, tegyél azért, hogy most olyan életed legyen, amilyet szeretnél. Nekem sincs kivel elmenni nyaralni, mert a barátaim másképp érnek rá, vagy messze élnek, de én azért így is megyek, lefoglaltam két buszos utazást.

2016. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!