Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet barátokat szerezni?

Hogy lehet barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Alapvetően zárkozott vagyok,de mindenkivel beszélek aki kezdeményez,ahhoz aki szimpatikus odamegyek én beszélgetni,persze van hogy nincs mit mondanom,nem tudok mit,akkor nem szoktam semmit.

Vannak akikkel jól kijövök,beszélgetünk,de csak akkor ha én kezdeményezem,különben jobban elvannak másokkal és eszükbe se jutok...



2016. jún. 17. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2016. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És már nagyon zavar,most is itt a nyár,itthon ülök egyedül,míg az állítólagos barátaim inkább másokkal töltik az idejüket,pedig szerintem minden tőlem telhetőt megteszek,de ezek szerint ennyire kevés vagy unalmas vagyok másoknak...
2016. jún. 17. 17:59
 3/15 A kérdező kommentje:
18/l
2016. jún. 17. 18:02
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

gondolom leírtakból ~14fiú lehetsz, hát ha nincs egy érdeklődési köröd a "barátaiddal", nem csodálom hogy nem veled vannak. Másrészt meg úgy tudsz barátokat szerezni, hogy kinézel egy szimpatikus embert magadnak, odamész és keresel valami témát. Én mindig valami kérdéssel kezdek.

21F

2016. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

persze hogy akkor jön a válasz amikor már leírtam... :D

Akkor meg odamész egy szimpatikus lányhoz, és kitalálsz valami témát. Pl. megdicséred a műkörmét. Megkérdezed hol csináltatta. Te is olyat akarsz. Valami ilyesmi, érted :) Ruháját esetleg..

2016. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is zárkózottabb vagyok, és tényleg nehéz, nálam is van ilyen, hogy nem tudok mit mondani, meg hasonló érdeklődési körűeket se nagyon találok. Esetleg járj el sportolni, vagy valahova rendszeresen, ott találhatsz barátokat.
2016. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Valahogy pont olyan sportok tetszenek amit egyedül csinál az ember,pl biciklizés,úszás,szóval ez nem igazán lehetséges,max valamilyen tánc,ilyesmi jöhetne szóba...

Igen,én sem nagyon találok hasonló érdeklődésű embereket...

2016. jún. 19. 12:25
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok a sporttal, csak gondoltam hátha.:D Mi az, ami érdekel egyébként?
2016. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Érdekelnek a könyvek,nyelvek,zenék,bár ehhez hozzátenném,nem az ilyen Justin Bieber és hasonlók,de mostani zenéket(is)hallgatok sokat,csak általában az ilyen nagyon felkapottak nem tetszenek,bár van kivétel...

Érdekel maga a zenélés is(én is gitározom,illetve tanulgatok xd),táncok,szeretem a sorozatokat,most aktuálisak közül épp Vámpírnaplók,Originals és a Sherlockot szeretném elkezdeni(ha jól tudom,több féle van,szóval Benedict Cumberbatch-al és Martin Freemannal),filmekről is szeretek beszélni,bár itt is áll hogy a nagyon felkapottakat nem láttam,vagy ha láttam,nem tetszett,pl a Tökéletes hang(nálunk osztályon belül felkapott eléggé...),az ilyen extrémebb stílusok(pl rock,punk stb)versek,a pszichológia,de nem ezek a számomra "unalmas",száraz részek,csak az emberek viselkedése,ilyenek,hú,hát most ennyi,de valamit tuti kihagyok.xd

2016. jún. 19. 19:51
 10/15 A kérdező kommentje:
Illetve még rajzolás,úgy általánosságban a művészetek(bár volt már olyan múzeum amit untam...),utazás,más országok,és nem csak az emberek viselkedése,hanem a problémáik,mit miért tesznek,mit gondolhaznak közben stb,és valamilyen szinten a divat,sminkelés,tehát csajos dolgok is,bár azért nem tudnék erről pl fél órán keresztül folyamatosan beszélni xd
2016. jún. 19. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!