Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudnék vissza szólni az...

Mit tudnék vissza szólni az egyik lánynak, mert mindig szekál? 15/L

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt hajtogatja, hogy olyan kevés hajam van, mint egy rákosnak vagy a stílusomat nézi le vagy valami.. Eddig soha nem szóltam vissza semmi, remélve, hogy megunja, de nem unja meg. Engem nagyon bánt ez. Mit tudnék visszaszólni, hogy hagyjon már békén? 15/L

2016. jún. 18. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg a gyenge pontját és csúfold vele. Biztosan lehet olyan tárgy amiből rosszul állhat, vagy görbe lehet a lába, stb.
2016. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Közöld vele, hogy kevés hajjal születni nem szégyen, ha van intelligencia. Ó is számtalan előnye van a kevés hajnak is, és te szereted úgy magad ahogy vagy, nem kértél szépségápolási tanácsot, mert nincs hozzá szakmai lapja, de ha úgy határoz, hogy a szépségiparban akar tovább tanulni javasold neki, hogy bunkósággal nem fog pénzt keresni. Még a pénz is elvándorol tőle megértőbb emberek felé. Az intelligenciát nem hajban mérik, és mikor az EQ-t osztogatták ő elment csavarogni.

Röviden ennyi lenne a válasz amit közölnöd kéne. :)

2016. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb. csak ennyit közölj vele, ne viselkedj úgy ahogy ő, a csúfolódással az ő életmódját másolnád csak, és te nem akarsz bunkó lenni nem igaz? 2 válaszoló vagyok. De mehetsz tovább válasz nélkül is, ha nem talál fogást rajtad megunja a h.lyeségeit, és békén hagy.
2016. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak annyit kellene elmondani neki, hogy undorító, hogy szitokszónak érzi azt, ha valaki rákos, amikor az az egyik legborzalmasabb betegség a világon. Nem is alacsonyodsz le a szintjére, és talán észreveszi magát. Minél nagyobb közönség előtt kell megtenni. Ha jóban vagy másokkal az osztályban, esetleg néha ilyen nemérdekel gúnyossággal megjegyezheted, hogy neked meredek ez a csaj.
2016. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mint Bruce Willis : fej vagy gyomor? :)
2016. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem gimiben szinten kikozositettek a lanyok, mert fius stilusom volt es hasonloan is viselkedtem. Minden osztalynak van ugye főr.b.nca, na hat nekunk is volt, ki is pecezett maganak. Azzal piszkalt a fius kulsom miatt hogy mekkora a cerka meg ilyenek. Szoltam neki nem egyszer, nem ketszer, egyszer csak elszakadt a hur es olyat csinaltam vele (inkabb nem irnam le mert kicsit durva) hogy maradando nyomot hagytam az arcan ami orok eletere latszani fog, birosagi ugy is lett belole. Most sok evvel kesobb is remeg mint a kocsonya ha meglat. Erdekes utana senki nem mert piszkalni.

A suli is olyan mint a borton, ha hagyod magad kicsinalnak. Allj ki magadert kemenyen, uss neki oda nyugodtan, vagy uvoltsd le, ha tovabbra is hagyod magad rad fognak szallni es pszichesen megjobban be fogsz csavarodni. Es az a baj az olyen dolgokkal se a szulo, se a tanar nem tud mit csinalni. Meg kell tudni magad vedeni valahogy mas nem fogja megtenni helyetted.

2016. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy az ész a fontos, nem a haj. :)
2016. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló csak valami mással szekált. Állítólag az ilyen pont érdeklődik irántad, még kedvel is.
2016. jún. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!