Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy Lánynak segitek, miért...

Ha egy Lánynak segitek, miért olyan nehéz viszonoznia?

Figyelt kérdés
És itt most nem azt várom h sz.jon le, semmi ilyen nagy dolgot. Hanem hogy legalább emberszámba vegyen.
2016. jún. 6. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért szokás segíteni, mert várunk érte valamit.

Ha nem úgy viselkedik, ahogy te szeretnéd, akkor keresd más barátságát.

2016. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Mert azt hiszi hogy ő ezt alapból megérdemli és jár neki.

Ezért ne segíts rajtuk.

Az osztálytársam le szokta rib.ancozni az egyik csajt, én meg kedves vagyok vele, és az osztálytársamat mégis jobban bírja.

2016. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel üzletet akarsz kötni, akkor erről előre tájékoztasd. Ne csinálj úgy, mint a koldusok, akik ingyen adnak neked egy képeslapot, aztán mikor elfogadtad, kérnek érte 500 Ft-ot.
2016. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez alanyi jogon jár nem tudtad? Ha az illető 2 feltételnek megfelel hogy sunája van és még szép is akkor neki jár hogy mindent az ölébe tegyenek. Örüljél hogy tőlem tudod meg és nem a csávójától aki ezért még meg is ver hogy hozzá mertél szólni.
2016. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy emberszámba vegyen?
2016. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5# én mondjuk úgy tapasztaltam, hogy a "csak annyit akarok, hogy emberszámba vegyél" az valójában azt jelenti, hogy onnantól kezdve úgy nyomul, hogy az ember azt is megbánja, hogy szóbaállt vele valaha.
2016. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek igaza van. Tapasztalat.
2016. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha azért segítesz másoknak, mert cserébe elvársz valamit, akkor te sem vagy túl jó ember, csak olyas valaki aki jótetteket erőszakol ki magából manipulációként.
2016. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

"most nem azt várom h sz.jon le" de azért jólesne, mi?


Na ha helyes vagy, jó vagy nálam egyre. ;) :P

2016. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet vársz el egy nőtől, mint egy férfitól segítségért cserébe, akkor azt nem szívjóságból tetted, hanem faaszjóságból. Ez utóbbi nem számít jóságnak, hanem számításnak.
2016. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!