Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Snapchat-et csak hülyegyerek...

A Snapchat-et csak hülyegyerekek, magamutogató lányok használják?

Figyelt kérdés
Akarok valami mást az Fb Messenger helyett,de senki sem használja pl.a WhatsAppot,a Hangouts ot vagy a WeChat-ot.Csak a Vibert néhányan.Viszont a Snapchat elterjedt.De nem akarom,hogy megbélyegezzenek.Mert olyat pl.már hallottam,hogy azt mondják,hogy "na ennek a lánynak snapchatje van,mit vársz tőle"

2016. jún. 20. 21:27
 1/9 Inessential ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez hulyeseg,ne minosits masokat mert van snapchatjuk
2016. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, de ilyen is van.
2016. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Akinek a környezetemben snapchatje van mint magamutogató hülyegyerek
2016. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vmilyen szinten igazad van, de ne altalanosits. nekem nincs snapchatem, nem is csinalnek magamnak, whatsappom van csak, de valoban alig paran hasznaljak az ismeroseim kozul. sajnos. nyugodtan csinalj snapchatet, senki nem fog szolni semmit.
2016. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
56%

A snapchat nem igazán egy whatsapp színvonalú chatelés. Teljesen más a célja.

Nem igazán értem, mi összefüggés van az életvitel meg a telefonos applikáció preferencia között, ez olyan, mintha azt mondanád, mindenki aki focit néz, az hülye :D

2016. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért,miben más a célja,mint a WhatsApp nak?Nekem az MSN hiányzik,azt szerettem a legjobban.A Facebook chat/Messenger közel sem tudja visszaadni azt az élményt
2016. jún. 21. 15:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, milyen környezeted van, nálunk mindenki a whatsappon meg a viberen lóg. De ha az ismerőseid ilyenek, akkor nem fognak lenézni a snap miatt.
2016. jún. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen persze
2018. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!