Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért akarnak...

Az emberek miért akarnak ennyire népszerűek lenni illetve minek kell az önzősködni meg menőzni?

Figyelt kérdés
Én nem birom az emberiségnek ezeket a dolgait miért ezt az oldalát mutatják meg azt se birom hogy a facebookon kirakják magukrol hogy mit kaptak ezt meg azt hogy milyen menő hogy Robbi Amell egy medence szélén pihen. Meg mondjuk az ismerőseim munkába menet nem tom én soha nem rakok ki magamrol semmit meg nem szelfizek mert nem akarok önző lenni meg igy. Miért van ez? Miért nem találnak fel olyan dolgokat az életbe az emberek vagyis más oldalukat mutatni ahol bölcsesség szeretet meg a harmonia van nem tom rossz életet választottam magamnak nem itt akartam élni ebbe a világba ki hogy van ezzel?

2015. aug. 13. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak önértékelési gondjaik vannak, s amit az életben nem kapnak meg pozitív visszajelzéseket, azt a fényképek útján próbálják pótolni, hogy lájkolják őket mondjuk. Mutogatják, hogy velük bezzeg zajlik az élet, ez meg az történik, s foglalkozzanak mások is velük, irigykedjenek rájuk.
2015. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert divat kiüresedett, látszatvilágban élni.
2015. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!