Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért lehetnek példaképek a...

Miért lehetnek példaképek a telikoxolt magamutogató hülyegyerekek?

Figyelt kérdés
Több ezren "lájkolják" a képeiket és példaképnek tekintik őket, miközben szart sem tettek le az asztalra, csak mutogatják magukat, isznak, drogoznak. Szart sem tudnak az emberek magáról a sportról és a folyamatokról minek hogyan kéne működni, mennyi munka kellene egy jó fizikum eléréséhez és ezt a torz képet állítják be mércének. Kezd undorító lenne ez az egész. Mit gondoltok erről?
2015. júl. 14. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt, megy a ku'vulás mindenütt. A színvonal esik, a szellemi is.
2015. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Addig példaképek max. amíg tart a szer hatása. Ha leállnak vele, össze is mennek mint a kidurrant lufi.

Ha meg nem állnak le vele, a májuk&veséjük fog záros határidőn belül...

2015. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jah, most Pumped Gabo miatt mindenki menni fog gyúrni. Mint a való világos gyerek miatt.
2015. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Krisz85 ***** válasza:
91%

kinek a példaképei? azoknak akik like-olják? de most komolyan? ki számára példaképek? azok számára akik "értenek" hozzá? Az igazi példakép arról ismerszik meg, hogy a legkevésbé fontos számára, hogy mások mit gondolnak róla, megy a saját feje után a saját útját járja.

Hogy tudod ezt kizárni? egyszerű, úgy hivják hogy ne faszbukozzál. Nem attól leszel valaki, hogy felrakod a képeidet és önigazolást keresel. Ha Te tényleg hiszel magadban /a fent említett példányok nem ilyenek/, akkor nem várod másoktól hogy csodáljanak orrba szájba, és tudod mi lesz?! akkor fognak igazán példaképnek tekinteni. Hiteles leszel számukra, mert látják ,hogy amit csinálsz belülről fakad, örömödet leled benne és csak magadért, magadnak csinálod. Lényeg, hogy Te találd meg a saját példaképeidet főleg emberileg és azokhoz igazodj, vagy találj egy értékrendet magadnak, ez még inkább jobb és ahhoz tartsd magad, és őszintén sz*rj mindenkire hogy ki mit gondol másokról.


Anno évekig járatam konditerembe, azért hagytam abba, mert én sem bírtam nézni, hogy a hülyegyerek púcsítva felhúz tükörnek háttal, szabálytalanul és közben zenét hallgat, papucsban, a közeg nem tetszett. Nem tudtam kiiktatni ezt, bármennyire is koncentráltam az edzésre, egy megoldásom maradt ami miatt még vissza vissza térek a terembe, olyan korán megyek amilyen korán csak lehet, akkor tényleg csak a komolyan edzők mennek le, anyuci kedvencei ilyenkor még bőven szunyókálnak a másnapi ivászat és buli után......

2015. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Na mert aki azert teszi kockara az egeszseget rengeteg szteroiddal (sokkal tobbel mint a mgamutogatok) hogy tangaban mutassa meg az izmait egy halom ferfinak. Abban nagyon sok peldamutatas van.
2015. júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Krisz85 ***** válasza:
41%
ha tudnád mennyi munka és lemondás kell ahhoz, hogy tangában ki tudj állni mutogatni az izmaidat egy halom férfinak, akkor nem írnál ilyen egetverő baromságot.., nyilván nem 15 év edzésmunka kell ahhoz, hogy valakinek olyan teste legyen, amilyen az átlagnak soha, igen kell a szteroid /rosszul tudod nagyon sok versenyző eszméletlen kevés adagot használ, csak Lee Priest-et hadd említsem mint példa/, és nekik is csak egy szükséges rossz, és ők is ésszel kontroll mellett használják, ha Marika néni benyomja a sustanont nem lesz testépítő, remélem azért ezt érted......
2015. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem de fokent azert nem lesz mert nincs meg a genetikaja. Nehogy azt hidd azert allnak ott mert kemenyebben edzenek es jobban kajalnak barkinel. Es a szteroidot se esszel nyomjak amint nem fejlodnek emelik az adagot.
2015. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem példaképek.Inkább olyan ez mint az újkori szörnycirkusz.Az eredetit már régen betiltották a népszerűsége ellenére.És azt is azért nézték az emberek mert ritkán látni sziámi ikreket,különböző szörnyszülötteket három méteres embereket vagy törpéket vagy a vasakat hajlítgató erős embereket.Megnézi az ember őket mert fura aztán röhög vagy szörnyülködik de a fene sem tekint a példaképének egy szörnyszülöttet vagy egy izmos állatot akinek nyolc hónapos vemhes hasa van.Ennél már csak az viccesebb amikor valami törpe gyúrja ki magát nagyon.
2015. júl. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Na már megint egy a koxolt izom magától nő kérdés...
2015. júl. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj, ezek a lények tényleg viccesek szoktak lenni, annyira sekélyes a szemléletük. Aki ilyen hobbigyúrós, és azzal a dumával jönnek, hogy mennyi lemondás, kitartás, stb... Azok életükben nem csináltak úgy komolyan végig egy edzést, mint bármelyik élsportoló. Ezt úgy mondják, hogy a tartóizmaik teljesen pettyhüdtek, úgymond strandgyúrósra edzik magukat, 2 km-et nem tudnak lefutni, egy átlagos sportedzésen már a bemelegítésnél lihegnek, komolyab terhelésnél pedig majdnem szívrohamot kapnak. Ők lennének az egészséges életmódot követő emberek? A komoly testépítők munkáját elismerem, mert óriási elméleti és gyakorlati tudással kell rendelkezni, hogy valaki olyan izomzatot építsen fel (bár magában a sportágban én nem látom a szépséget, de ettől természetesen nem nézem le őket), de ezek az instagramos pávagyerekek tényleg közröhej tárgyai.
2015. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!