Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom magam és az egész...

Utálom magam és az egész életem! Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok:(

Öngyilkosság nem jó, nerr nem akarok meghalni még, de egyszeruen egyre kevésbé szeretnék élni... Engem sose szeretett senki, soha nem voltam elég jó senkinek sem, a barátaim mind csak kihasználnak, én nagyon semmilyen ember vagyok nem lehet szeretni :(

hogyan változzak meg?



2016. jún. 21. 02:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem szanaszét vert az élet, de egyet megtanultam: SOHA, de SOHA nem adom fel, és minden vert helyzetből talpra állok!


Olvasd el ennek a progériás fiúnak a történetét és szívleld meg a tanácsait, nekem sokat segítettek:


[link]


Az első aranyszabály, hogy ne emészd magad olyasmin, amit nem tudsz megcsinálni, inkább arra összpontosíts, amire képes vagy! Arra koncentrálj, amiben jó vagy!


A második szabály az, hogy vedd körül magad olyan emberekkel, akik jó hatással vannak rád! Sam rendkívül szerencsésnek tartotta magát, mert csodálatos családja volt. Odafigyelt arra, hogy olyan barátai legyenek, akik jókedvet, vidámságot adnak neki és mindenben támogatják.


A harmadik tanácsa pedig az, hogy ne a múltban éljünk, hanem a jövőbe tekintsünk.

2016. jún. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Baromság. En nagyon szeretlek. Holnap du rad irok es segitek.
2016. jún. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Jó kérdés, én is így érzek..
2016. jún. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Engem szanaszét vert az élet, de egyet megtanultam: SOHA, de SOHA nem adom fel, és minden vert helyzetből talpra állok! "


NA ÍGY KELL GONDOLKODNI KÉREM SZÉPEN! (Nem állandóan nyávogni ,meg sírni)!


Egyébként ha ennek a csomó magányos/szomorú/élettelen embernek lenne egy ÉLETCÉLJA(hobbi ami szenvedély amiért rettenetesen küzdeni kell) akkor nem lenne ennyi depis és/vagy élettelen ember!


Szerintem minden embernek megvan a maga problémája ,csak valaki felül tud ezen kerekedni.


Pont az elmúlt időszakom volt az az időszak ,amikor azt hittem be fogok csavarodni (lehet egy kicsit be is reccsentem egy időre), DE!

Szerencsére van előttem egy cél amiért küzdök ,egy álom amit senki nem tud elvenni tőlem!

És ez az ami miatt felállok és nem nyávogok és csak mosolygok a világra!

2016. jún. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Keress egy olyan hobbit, amit szívesen csinálsz, és ezáltal új embereket is megismersz.
2016. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Konkrétan!


Miben akarsz változni? Belső? Külső? Pénz? Munkahely? Otthon? Párkapcsolat?


Vedd sorba! Az se baj, ha az összesen. Csak ne rinyálj és ne süllyedj bele, hogy 'jajj mindenből elegem van" stb, mert így fogsz megöregedni!


Találd ki milyenné szeretnél válni és kezd el összeírni, min kell változtatnod ehhez.


Például:


Külső: Új frizura, új ruhák, többi embert megnézed hogyan öltözködik, hogyan spórolj rá pénzt, mi állna jól, sport, szolárium, stb stb.


Írd le egy lapra a célkitűzéseidet és a határidőt. Így lesz céljaid. Az se baj, ha az is nehézséget okoz, hogy igenis felállsz a géptől és elsétálsz a boltba egyedül. Az is egy cél, amit, ha leküzdesz utána megjön a kedved és önbizalmad. És így tovább, írd fel a lépéseket, amik a céljaid eléréséhez vezethetnek.

2016. jún. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, met a zöld mindenkinek. :)

Igazatok van, soha nem szabad feladni...😔


Hát legelsõnem a belsõmön változtatnék... Nagyon uncsi vagyok, nem vagyok vicces, és nehezen beszélgetek... Aztán meg van az hogy valamit elkezdek és ömlik belõlem a szó... Na az is rosz... Vagy nem mondok semmit vagy egyedül csacsogok. Meg sajnos az utóbbi idõben egyre kevésbé bízom meg bárkiben is...

Utálom hogy unalmas, fura és h.ülye vagyok.

Azért külsõre se lenne gond a változás, de leginkább belsõre szeretnék változni.

Emberi kapcsolatok terén is...

Párkapcsolatom egyszer volt, túlságosan is szerettem õt... Egész "kapcsolat" alatt alázott.. Õ volt azon kevés emberek egyike akiben valaha hittem... A végén én szakítottam de akkor is, sajnos azóta megjobban félek mindenkitõl, és õszintének lenni is félek, meg tudom hogy bé.na a személyiségem és ezért nem sikerülhet se a barátkozás sem a kapcsolat...

Már ezerszer megpróbáltam változni de sajnos nem sikerült még. De azért még mindig próbálom..

Sajnos senki nem fog szeretni meg elfofadni ha nem változok meg de lassacská elegem van :/

2016. jún. 21. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!