Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy végre változzak?

Mit tegyek, hogy végre változzak?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, sovány voltam, többek között azért, mert örököltem a cukorbetegséget, plusz genetika, talán.

Jelenleg 165 centi vagyok, hozzá 45-46 kiló, a kettő érték között ingadozok kb 3 éve.

Az égvilágon mindennel próbálkoztam, hogy hízni tudjak. Sportoltam rendszeresen, nem használt. Tornáztam, súlyzóztam egy darabig, nem sok eredménnyel. Fehérjeport szerettem volna inni mellé, de nincs rá pénzem.

Lassan ott tartok, hogy bele se akarok nézni a tükörbe, és legszívesebben eldobnám magamtól a testem. Mindenki egészségesen néz ki, mindenki csinos, ha magamra nézek meg azon gondolkozok, én miért nem tudok olyan lenni.

Nem tudom mit tegyek, mivel próbálkozzak még. Ha szeretnék venni valami étrendjavítót, pénzt nem kapok rá, a szüleim nem támogatnak benne.

Elfogadni nem tudom és nem is akarom. Tudna valaki segíteni?


18/L


2016. jún. 11. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Sportoltál igaz, de szerintem szénhidrátot nem vittél be, ezért igazából nem sokat segített. Szénhidrát van a reggeli gabonapehelyben, rizsben, krumpliban stb. Nézz utána ezeknek. Figyelj oda hogy egyél, ne vonja el semmi a figyelmed arról, hogy enned kell. Pl. "jajj, megnézem ezt a sorozatot még és utána eszem majd." Vagy "még megtanulom ezt és eszem..".


Nem feltétlenül nézel ki rosszul csak azért mert soványka vagy, lehet csak szimplán önbizalomhiányod van. Nekem is volt sovány középsulis lány osztálytársam , aztán egyik haverom akarta hogy mutassam be neki folyton, mert nagyon beleszeretett :D Csajnak meg barátja is volt, szóval nem mutatta be :D De fogadd el hogy így csinos vagy. De persze ettől függetlenül hízhatsz.

2016. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!
2016. jún. 11. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!