Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok nő miért van még huszonéve...

Sok nő miért van még huszonévesen is ilyen gyerekes szinten?

Figyelt kérdés
a szóhasználatuk, röviditések, dolgok túl hizelgése, hisztizés
2016. jún. 21. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Az hagyján, az én srác haverom 24 évesen is használja a "menci" szót. Ez menőt jelent. Valami nagyon irritáló. :D

A barátnője 17 szóval nem vagyok meglepve. :D

2016. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom alkalmazkodnak a gyerekes huszonéves férfiakhoz. Ez mindkét nemet jellemzi sajnos. Gondolom megtalálják az ilyenek egymást, szóval no problem.
2016. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Ha te a dühöt hisztinek hívod, akkor örökké így lesz ez.


Nem is értem, pedig 18 évesen minden puncis kap egy szótárat, hogy milyen módon viselkedjen, hogy a kukisoknak jó legyen.

2016. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
A férfiak sem különbek
2016. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem nem a férfiak érdekelnek :)
2016. jún. 21. 13:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert nekik így jó...
2016. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat is, aki 40-50 évesen is gyerekes szinten van. Nem is zavarna, ha nem kötnének belém ilyenek meg oktatnának az életről, amikor fogalmuk sincs semmiről meg az életbe még nem mutattak fel semmit. Ugyanez jellemző huszonéves csirkeagyú nőkre is és természetesen a húgyagyú férfiakra is. Tisztelet a nagyon ritka kivételnek.
2016. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem támasztanak velük szemben követelményeket a férfiak. Sok férfinak elég egy p.ina látványa, máris megszűnik a világ. Írom mindezt én is férfiként.
2016. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert így is érvényesülhetnek. Nem hátráltatja őket a dolog a munkában és párkapcsolatban, ezáltal nincs semmi motiváció, hogy fejlődjenek.

Engem az tud kiakasztani, amikor egy ilyen jellegű lány panaszkodik, hogy milyen éretlenek a pasik a korosztályából, de ő már érett és okos. Igazából csak éretlen és okoskodó...

2016. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!