Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gyerekes, hogy huszoné...

Tényleg gyerekes, hogy huszonévesen is birkózunk öcsémmel?

Figyelt kérdés

Én 28, az öcsém 23 éves és elég sokat hülyülünk egymással, amibe az is beletartozik hogy néha birkózunk egymással. Anyánk ilyenkor mindig ki van akadva, hogy úgy viselkedünk mint az óvodások. Tényleg annyira gáz?

Elgondolkoztam ezen hogy meddig fogjuk ezt művelni, 50 évesen már tényleg elég röhejes lenne...


2011. jún. 22. 09:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk:D Én 25 öcsém 19 :D
2011. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Dehogy gyerekes, nagyon jó az hogy így szeretitek egymást
2011. jún. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 komasa ***** válasza:
No para! Remélem azért lenyomod az öcsköst! :)
2011. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért? Nem értem, hogy miért kell felnőtté válni? Miért nem lehet megtartani a gyerekkorból jött jó szokásokat? (persze a megfelelő helyen, a megfelelő időben és a megfelelő társaságban) Gondolom nem vérre menő harcot vívtok, hanem játékosan "birkóztok" egyet, aminek bármilyen furcsán hangzik is a szeretet az alapja. Szerintem ezt anyukád is tudja, csakhát ő anya neki kötelességből szólni kell érte. :)
2011. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Gyerekes vagy sem,24 éves nőkétn mi is szoktunk öcsémmel (még csak 10 éves,még picivel erősebb vagyok...pár év múlva már legyőz,meggondolom majd)
2011. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Dehogy gyerekes! Örülj, hogy ilyen testvéred van és szeretitek egymást. Édesanyád pedig biztosan örömében mondja, hogy olyanok vagytok, mint az óvodások:)
2011. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Dehogyis az:) Látnod kellett volna, most Vasárnap, meg előtte barátom hogy játszott az5 éves unokahúgommal:D Lebilincselte a kiscsaj a pénztartó lánccal, meg birkóztak:D meg az ilyen zenélő játékokkal játszottunk:D Mi meg mivel esett az eső, rajzoltunk a fakanálra, és azzal ökörködtünk:D Pedig nem tinik vagyunk már:D
2011. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Dehogyis!Mi is szoktunk a bátyámmal,pedig ő már 29 éves,én meg 17:D
2011. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24 vagyok (lány), öcsém 21 és mi is szoktunk :) Pedig nekem már gyerekem is van :D És vele is szoktam :D
2011. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyerekes, de nem gáz! :) 50 évesen se :D azt csinálsz amit akarsz.
2011. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!