Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma a munkahelyemen volt egy...

Ma a munkahelyemen volt egy ételadományokra tetszőleges összeget gyűjtő férfi, pénzt kért, de nem adtam neki, viszont rögtön utána olyan lelkiismeret furdalásom lett, szerintetek jól tettem, vagy adhattam volna neki?

Figyelt kérdés
Csak ugye nagy átlagban a szüleinktől is azt látjuk, hogy az ilyen dolgokra nem adnak. Keresztény, vallásomat gyakorló ember vagyok és ezért is lett akkora lelkiismeret furdalásom. Utána akartam menni, de már nem találtam sehol.

2016. jún. 22. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Úgy döntöttél abban a pillanatban, hogy nem adsz, kész, megtörtént. Nem kell már ragozni.
2016. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki adsz,akkor utána minden éhező koldus esetén lenne lelkiismeret furdalásod,hogy volt akinek adtam,akkor ennek miért nem adtam.

Én sem adok senkinek,és kész.

2016. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
magyarul egy random koldus bement a munkahelyedre, és pénzt kért? még jó hogy nem adtál neki. holnap meg majd én megyek be, ferrarira gyűjtök.
2016. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló megnevettettél :D . Amúgy nem koldus volt, ezek a tipikus normálisan felöltözött adománygyűjtő férfi volt.
2016. jún. 22. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A valódi adománygyűjtők soha nem az utcán kéregetnek/random helyekre csengetnek. Csaló volt. Valódi adományt cégnévvel, adószámmal, neten át gyűjtenek, vagy jótékonysági rendezvényt szerveznek. A házalók MIND csalók.
2016. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tipikus öltönyösöknek soha ne adj, ezek valóban mind csalók. Akinek valóban szüksége van a pénzre, az soha nem mászik az arcodba.
2016. jún. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!