Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek? Ezt hogy értheti?...

Szerintetek? Ezt hogy értheti? Tényleg bolond lennék?

Figyelt kérdés

A fiú,akit szeretek (jesszus,ez jó hülyén néz ki leírva) olyanokat mondtot nekem, hogy "te teljesen bolond vagy" vagy,hogy "nálad komolyan valami baj van" és "nem vagy normális", "te komolyan nem szedsz semmit?" . Ebből ketőtt akkor mondott, mikor nemrég kicsit kiakadtam előte és elbőgtem magam. Khm... mert az mondta szép vagyok. Igen, ez így elég szar helyzet volt... nem nagyon értette egyikünk se. Gyakran megesik velem az ilyen, hogy csak úgy elbőgöm magam,vagy szívesen ordibálnék, de egyszer sem más előtt. És nem is terveztem, k*rv* szar érzés volt, meg aztàn az is,hogy így reagált.

Folyton rágondolok, megmagyarázhatatlan amit iránta érzek, és nem tudom elmulasztani(próbaltam). Szóval most azt hiszem szerelmi bánatom van, vagy mi. Igazából azt se tudom ki vagyok.

14/l



#fiú #lány #tini #bolond #megakarok változni
2016. jún. 26. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:

"te teljesen bolond vagy"

"nálad komolyan valami baj van"

"nem vagy normális"

"te komolyan nem szedsz semmit?"


Na vajon hogyan értheti...

2016. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szerelem szép dolog! Irigyellek...
2016. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon nagyon furcsállta.

De aki erre így reagál, még nem áll készen egy kapcsolatra.

Ezen gondolkozva, szüntesd meg vonzalmat mit iránta érzel.

Szerelmi bánat nem ilyen. Ez csak vonzódás.

2016. jún. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nyugalom! 14 éves vagy,nyilván nem tudod.hogy mi van veled,idővel elmúlik.Valószínűleg nem szerelmi bánat,csak vonzódsz hozzá,majd lesz még sok ilyen szitu :)

Amiket mond,azokat pedig úgy is gondolja(ez még nem jelenti,hogy nem vagy 100-as,csak tini vagy).Tegyél rá magasról,ha esetleg bejössz neki,akkor úgyis keres,ha meg nem akkor meg hamarabb kihevered :D

2016. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!