Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Senki sem tud megkedvelni,...

Senki sem tud megkedvelni, vagy megszeretni. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre hogy én mindig csak adok, de semmit nem kapok, legyen szó barátságról vagy párkapcsolatról. Nem vagyok egy pszichopata, de tényleg nem értem miért nem kedvel meg soha senki. Nálam a barátságok is csak rövid ideig tartanak. Még általános iskolában volt egy lány, akivel összebarátkoztam, nem volt barátja sem. Aztán pedig ő is otthagyott egy jobb barátnőért. Párkapcsolatban is ugyanez van. Ideig-óráig jó vagyok, aztán otthagynak egy jobb csajért.
2016. jún. 27. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy túlságosan is negatív személyiség vagy? Nálam sajnos ez a probléma és ezért nincs túl sok barátom, bár az én társaságomat keresik, csak én hárítom őket és egy idő után békén hagynak. Vagy az is lehet, hogy túlságosan ragaszkodó típus vagy és szinte rajta lógsz a társaidon, ami nem valami szerencsés. Más variáció jelenleg nem jut az eszembe, de sajnos 80 % az esélye annak, hogy veled van valami gebasz, főleg akkor, ha tényleg úgy ahogy leírod, otthagynak az emberek. Ha szeretnél beszélhetünk róla privátban is csak írj :)
2016. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1-es, atya ég... Ez a százalék, amivel dobálózol és a válaszaid hasznosságának a százaléka... Nagyon érdekes számok, csak szerintem mindent tükröznek, de a valóságot nem.


Kérdező, ez velem is megtörtént még 10-14 éves korom között és nagyon mély hatása volt. Senkinek sem kívánom, hogy ennyit szenvedjen egy ilyen dolog miatt, mint amennyit én szenvedtem. Nem akarom részletezni a dolgokat, csak tudatni akarom, hogy tudom milyen ez :) Csak annyit tudok tanácsolni, hogy soha ne add fel. Egyszerűen csak szimplán nem vagytok egymásnak valóak, ezért ők inkább olyan barátokat keresnek, akik jobban hasonlítanak rájuk. Szívük joga, gondolom fiatal vagy még és ők is fiatalok, ezért a különbségeket nem igazán tudják elfogadni. A leírtjaid alapján ez nálad megy, mert tudtál közeledni ezek felé az emberek felé, szóval szerintem nincsen probléma veled. Maradjál nyitott és törekedjél arra, hogy minél több emberrel jó legyen a kapcsolatod :) Majd egyszer úgy is találsz magadnak rendes barátokat, szóval ne aggódj. Ha van kedved beszélgetni, akkor én itt vagyok, nyugodtan írj.

2016. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ismersz mindenkit.

Helyesen, eddig senki sem tudott és ezt is kétlem.

Nagyon rossz embereknél próbálkozol. Ilyenek nincsenek.

Totális agy mosottaknál próbálkoztál barátságra és párkapcsolatra is. Itt van hiba, nem benned.

Írj rám s segítek, tanítok 1-2 dolgot.

2016. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blade Bone ***** válasza:
Kit érdekelnek a százalékok... :/
2016. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mintha magamat lattnam😞
2016. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!