Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudom magam...

Egyszerűen nem tudom magam megszeretni. Így akkor ne is "várjam el", hogy más szeressen? 25/N

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az oka,hogy nem tudod magad szeretni?
2015. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én tudom magamról, hogy nem vagyok egy "jó nő", ráadásul van egy olyan betegségem is, ami erre is hatással van.


Nem igazán szerettek még egyébként sem, ennek valószínűleg oka van, lehet nem vagyok szerethető, vagy valami hiányzik belőlem.

2015. okt. 4. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Valtoztass,ha valami nem jo,kell merni valtoztatni:))

Tudom konnyu beszelni,de mi a nagyobb baj a belso vagy a külső? Mi az amit nem szeretsz magadban, magadon?

2015. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kettőnek semmi köze egymáshoz. Ha ápolt vagy, akkor a kutya nem mondja meg rólad ránézésre, hogy nem szereted önmagadat!
2015. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van? Depresszió?
2015. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb minden nő talál valakit, aki szeretni fogja. Továbbá ez a szeresd magad, egy hedonisztikus fogyasztói társadalom által generált baromság, ez amit leírtál meg egy ostoba közhely. Elfogadni kell magunkat, és megbékélni magunkkal.
2015. okt. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!