Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ha engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha engem senki se tud megkedvelni vagy megszeretni? L

Figyelt kérdés
Hiába alkalmazkodok másokhoz, kipróbáltam már azt is hogy nem alkalmazkodok, akkor sem voltam jó senkinek. Kedves, megértő vagyok, de még is ez van.
2014. szept. 7. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
helyileg merre vagy?
2014. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és mennyi idős ?
2014. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És képet küldesz?
2014. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Írj ha dumálnál.:)
2014. szept. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyen belső "értékkel" mint ami neked van és megmutattad a kérdésed alapján,, nem is fogsz egyetlen normális pasit sem fogni aki téged valóban tudna szeretni. Arra jó vagy hogy üritsen, töb bre se.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2014. szept. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt kérdést nem én írtam ki. Idióta.
2014. szept. 7. 09:20
 7/11 anonim ***** válasza:

6 De pontosan te irtad ki, különben nem idiótáznál más embert. Pontosan te. Ez is jellemző a szokásos reakciódra.


Egy vadidegen ember, tévedésnek tartaná, és nem idiótázna senkit. Idiótázni más embert az szokott, aki azt hiszi, hogy bármit tehet fű alatt a net-en. Hát nem.

2014. szept. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Te meg tök idegenül megvádoltál azzal hogy ezt a kérdést én írtam ki. Akkor miről beszélsz?
2014. szept. 7. 09:32
 9/11 anonim ***** válasza:
A kérdésekre nem válaszoltál
2014. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es, te valami kib@s.zott nagy viselkedéstudományi szakértőnek képzeled magad ugye? :D:D
2014. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!