Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még is hogyan lehetne ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is hogyan lehetne ilyen rossz tulajdonságokkal valakim? Ennyire rossz ember lennék hogy engem senki sem tud megkedvelni vagy megszeretni sem?

Figyelt kérdés
Csendes, visszahúzódó, félénk, unalmas lány vagyok, ráadásul az önbizalmam is romokban van. Az az igazság hogy nem igazán tudok kapcsolatot kialakítani egy emberrel sem. A fiúk akikkel egy párszor randiztam, egyszer csak nem keresték a társaságom. Az egyik fiú viszont azzal magyarázta hogy én "túl jó vagyok hozzá".
2015. szept. 24. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz,mert aminek gondolod magad az úgyis van. Szóval próbáld inkább fejleszteni magad :-)
2015. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A "túl jó vagy hozzá" szar duma. Csak úgy akart lerázni, hogy ne bántson meg. A kérdés az, miért? Azt mondod, unalmas vagy. Miből gondolod? Barátnőid vannak? Ők mit mondanak? Milyennek látnak külsőleg, belsőleg? Te milyennek látod magad? Hány éves vagy? Volt már kapcsolatod? Milyen témák érdekelnek? Mit szoktál csinálni szabad idődben?

Amiket leírtál, azok nem rossz tulajdonságok. Az, hogy az önbizalmad romokban van, egy állapot, ami pozitív impulzusok hatására változik. Hogy a fiúk valamiért nem keresték a társaságod néhány randi után, annak valamilyen oka van. Annak, hogy elhívtak, vagy elmentek veled randizni, annak is.

2015. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátnőim sem, és nincsenek hobbijaim.
2015. szept. 24. 16:25
 4/7 anonim válasza:
Ok, két kérdést megválaszoltál. A többire is válaszolsz, vagy telezokogod a zsebkendődet még egyszer?
2015. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én bírlak, szerintem normális vagy és máris kedvellek :)
2015. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha randi összejön legalább, de tovább nem megy a dolog akkor te rontod el valahol. Nem lehet h túl hűvös vagy, nem vagy elég érdeklődő, vagy te minden tőled telhetőt megteszel? Te ismerkednél olyan pasival, akire ugyanazok a tulajdonságok igazak mint amiket te írsz magadról? Kétlem, hogy csakis kizárólag negativ tulajdonságod van ,inkább csak tulságosan lenézed magad, és ezt mások is megérzik. És más hogy szeressrn, ha te saját magad se szereted?
2015. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan lány vagy akit beraknak az ágyba, levetkőztetnek, megdugnak, és közben 50x elpirul, 20x összeszégyenli magát, megszólalni viszont nem tud? Tehát totál passzív minden téren.
2015. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!