Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most ez komoly?! Akkor jövök...

Most ez komoly?! Akkor jövök be a lányoknak, ha lekezelő, alpári módon beszélek velük?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Ez kell nekik, ez van.
2016. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok buta πcsa van, akik azt hiszik, hogy a rosszfiúkat szeretik.
2016. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Na! Azért vannak kivételek. Ha egy fiú nem megfelelő módon beszél velem úgy megrúgom hogy a büdös életbe nem kel fel
2016. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem a lányok ellen beszélek, imádom, szeretem őket, de amikor nem számít, hogy valaki marad-e a közelemben, vagy eltűnik, mert olyan a stílusa, vagy csak egyszerűen idegesítő, és kissé bunkóbb vagyok velük, én is azt vettem észre, hogy elkezdenek ragadni, ami már engem zavar, mert ellenkező esetben már elküldtem volna a facba a másikat, ha velem így bánik.

Nem minden lányra igaz nyilván, de azért sok ilyen van.

2016. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

#3


Az a baj, hogy ez sehol nem mutatkozik meg. Kivételek? Merre? :D

2016. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Egy intelligens lány a kedves, kultúrált fiúkat szereti.

A suttyó buta p.cs.k szeretik a hozzájuk hasonlóan színvonaltalan tahó suttyó pasikat. Ne alacsonyodj le.


L26

2016. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a normálisabbakat ez borzasztóan taszítja.
2016. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De akkor eddig miért nem jött "Egy intelligens lány ??
2016. jún. 29. 20:12
 9/16 anonim ***** válasza:
Hogy miért nem jött, azt nem tudom megmondani. Sajnos viszonylag kevés van. De van, szóval ne tedd túl alacsonyra a mércét..
2016. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Azért mert te nem figyeled a normális, intelligens lányokat mert nem úgy néznek ki mint a legtöbb p*csa. Mert a fiúk nagy részének ők jönnek be. Másról már nem is vesznek tudomást mert nem elég szépek. Engem azért néznek levegőnek mert túl furán öltözködöm. És ez azért van így mert nem szeretnék olyan lenni mint minden 2 lány a világon.
2016. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!