Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi ad lelki erőt a...

Nektek mi ad lelki erőt a mindennapok átvészeléséhez?

Figyelt kérdés
2016. jún. 30. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A péntek
2016. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a hobbim
2016. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

önmagam :D


most kicsit visszavetette a hangulatomat a szakítás, de nem akarom feladni a vidám, pozitív alaphangulatomat...

nekem nem a boldogsághoz kellett ok, hanem a boldogtalansághoz...alapból jó kedvem van, szóval ezt ronthatja el valami, nem alapból rossz kedvvel kelek és majd valami felvidít...


23F

2016. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
csak a puffin adhat erőt és mindent legyőző akaratot a mindennapok átvészeléséhez.
2016. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az ,hogy tudom,hogy a holnap egy új nap lessz..egyfajta üres lapot kezdhetek,és ,hogy rosszabb nem lehet már(erre gondolok ha rossz napom volt)Kitartást!! :)
2016. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A csoki. Ha van csoki akkor akkor nincs gond:3
2016. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Eszter76 ***** válasza:
a humor, a gyerekeim és a párom
2016. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó szeretkezés. Utána, másként látjuk a világot.
2016. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem sok, de van pár jó dolog az életemben. Ezekre mindig emlékeztetem magam, mikor eljutok arra a szintre, hogy szívesen a kardomba dőlnék. A sima hétköznapokon pedig az apró rutinok. Egy finom reggeli munka előtt, szokott segíteni átvészelni a reggeli letargiát. Ha előbb is kell felkelnem miatta, erre akkor is szakítok időt, ahogy a kávémra is. Délután , meló után szoktam sétálni, hála az égnek van a környékünkön egy kis erdős rész. Beteszek valami jó kis zenét és kiszellőztetem a fejem vagy a másik lehetőség, hogy elmegyek a kondiba és kihajtom magamból az összes energiát. Munka közben pedig egyébként iszonyúan beletemetkezek a munkába, nem hagyok időt magamnak befordulni. Este pedig olvasok vagy sorozatot nézek, néha játszom a gépem és már el is ment a nap.
2016. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A lányom,a kutyám,a munkám(kutyás fegyőr vagyok),a fügetlenség,a párom,anyám,papámék,az a kevés barát aki van,a hobbijaim(thaibox,lovaglás),testvérem,nyaralás,szórakozás...

Van elég gondom,de pozitívan állok az élethez. Minden nap egy újj kezdet. Általában Te felelsz egyedül azért ami történik veled. Mindig van újrakezdés.

Keresni kell sok apró kis örömöt az éltben. Néha kockáztatni kell. Bezárni magunk mögött egy kaput és sok újj nyillik meg elöttünk.

N24

2016. júl. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!