Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet jobb a barátság...

Hogyan lehet jobb a barátság kicsit más irányba vinni?

Figyelt kérdés

Nah bele is kezdek Én 16 vagyok barátom 15 és már 3 éve vagyunk jó barátok de 2 éve tudok és segítek neki abban amire kért nem nézem le meg semmi ilyesmi csak mostanság nincs több ötletem mit lehetne csinálni...

" éve vallotta be nekem a 2 lelkűségét én sem hittem el és mondtam nem normális meg hogy legyen fiús hát ekkor megsértődött ez után felkerestem bocsánatkéréssel és azóta egyik legjobb barátnőként tekintek rá hisz jobb szeret lányos lenni...

2 év alatt már amit lehetett csináltunk csajos esték beszélgetés körömfestés nagyon ritkán de smink bár akkor nem voltam jó most már profi vagyok benne néha rá sem ismerek mert jól sikerül volt olyan hogy megkért hogy adjak neki ruhát hogy felöltözhessen amég nálam van persze engedtem jót akartam a lelkének mivel lehetett neki mondani hogy nem jó a lányosság ő akarta mert ilyenkor boldog volt ha nem voltam vele ilyen elégé maga alatt volt én lettem ilyen téren a lelki támasza gondolom.

Csak én tudok róla de mivel én nem tudom miket lehet csinálni még gondoltam pár megbízható barátnőmnek is elmondanám de előtte figyelmeztetném hogy elégé mély érzései vannak e téren és nem akarnám ha ki pletykálnák lehet jobb estéket lehetne csinálni de ki tudja ide lányok tippjét kérném miket csinálhatnánk mert összetörni nem akarom azért a érzéseit ezért inkább segítek rajta elvégre a egyik legjobb barát és neki kevés barátja van én vagyok neki fontos nem kérek szemétkedőket akik csak viccelődnek a baján hisz nem egy könnyű dolog ez :/ főleg egy héten 2 szer vagy 3 szor csajos estét tartani neki.

Én kifogyok a ötletekből és a témákból nála de amint észre vettem tényleg ezt akarja és van valami abban amit mond az a "2-lelkűség" mert meglátszik rajta a lányosság.


Lányok/nők ebben kérnék segítséget mivel ha kifogok fogyni a ötletekből a végén kicsit is elunja magát nem lesz könnyű vissza hozni onnan amilyen mélyre lemegy.

Amit lehet tippet tanácsot kérnék és ebben segítséget ami lányos, amit használunk, amit lehet vele csinálni, vagy tud viselni mert már azt is akar titokban viselni valami kabalát... :/ ezen is gondolkodtam.. csak jó lenne mert egyszer láttam hogy milyen amikor annyira lemegy a kedve akkor is csak a beöltöztetéssel hoztam vissza el voltunk vele éjszaka ( a méretei is elégé lányosak :3 )



2014. jún. 29. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem barátság -.- Csak azért lóg veled, mert nálad kiélheti magát, nem veszed észre? És még te töröd a fejed, hogy mivel lásd el, hogyan szórakoztasd. Mi vagy te, a napközis óvónénije, neked kell programokkal ellátni a királylánynak öltözött ötévest?
2014. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam hasonlóra de nem hinném hogy kihasználás lenne elégé jól tudom mien és csak azt akarom hogy jobban legyen de nem régiben gondoltam hogy akkor mármegtanítom lánynak lenni és lemegy rólam is a teher.
2014. jún. 29. 10:19
 3/4 anonim válasza:
Ha jol értem biszexek vagytok?
2014. júl. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én nem vagyok a fiúkat szeretem.. csak neki van az hogy jobb szeret lányos dolgokat tenni lányként is öltözik ritkán már és sok olyan estét akar de kifogytam a ötletekből ost majd már a sminkelést akarom megtanítani neki de bármi amit tehetne jól jönne vagy amit én tehetnék vele ha itt van kéne valami új :S
2014. júl. 2. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!