Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egészséges ennyi...

Szerintetek egészséges ennyi gyereket szülni?

Figyelt kérdés
A városban ahol élünk van egy család szegény körülmények között élnek. Eddig ugy tudtam h csak 5 gyerekuk van. Egyeteln egy fiú, a többi lány.Némelyikük már iskolás de vannak óvodások is. Erre ma láttam h azon az 5 gyereken kivül 2 van mert őket még a babakocsiban tolta. Aztán amikor ránéztem a nőre láttam h terhes. Már elég nagy volt a hasa. Szóval összesen 8-an lesznek. Egészséges ennyi gyereket szülni???

2016. jún. 30. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy nagycsaládos ismerősöm, 8 gyereke van köztük több felnőtt és már azoknak is gyereke van, és ez az ismerősöm már idősebb, kb 50-60 éves... Semmi baja, sőt :D
2016. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Apám részéről apjáék 12en voltak testvérek. A dédmamám 97éuessen hunyt el,még a lányomat (aki az ükunokája) is megérte és fogta a kezében. Egyedül vérnyomásproblémái voltak.

Én nem válalok másodikat sem.

2016. júl. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

én munkatársamék is 12 en voltak testvérek. Igaz, hogy abból csak 6 értem meg a 30+os életkort.


Az se mindegy, hogy mire szüli? Kedvezmények, segélyek miatt, vagy mert anyagilag megengedheti..


Nekem biztos nem lesz gyerekem.

2016. júl. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3.as, miért nem akarsz gyereket és hány éves vagy ha megkérdezhetem? Csak mert én is így voltam, de egyre inkább a "lehet" felé hajlok most már :D
2016. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. :) Egyébként ahogy írtam nem valami gazdagok. :(
2016. júl. 1. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!