Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találok tapasztalt értékes...

Hol találok tapasztalt értékesítőket az interneten?

Figyelt kérdés
HR es ként kezdtem dolgozni egy új cégnél és a főnök azt kéri adjak le egy listát. Minden megyéből legyen rajta 2-3 tapadztalt értéjesítő. Ötlet?

2016. júl. 1. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Most végezzük el a munkádat helyetted ingyen?
2016. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PresidentEvil ***** válasza:
100%
Túl azon, amit #1 mondott: ötlet? A HR-es tanfolyamon nem mondták, hogyan kell az ilyesminek nekiindulni? Egyáltalán kiket keresel? Mit értékesítsen és milyen módszerrel? Üzletben? Neten? Házaljon? Egyáltalán értékesítő kell vagy kereskedő? Vagy területi képviselő? Vagy eladó? Ügynök? Sőt: idegen embereket kell keresni vagy a cég saját emberei közül kell kiválogatni a tapasztaltabbakat?
2016. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2: #1-es vagyok.

"Keress kérdéseket hasonló témákban: értékesítés, üzlet, pénz, sikeres, ingatlanügynök, ügynök"

A megadott kulcsszavak alapján azt gondolom, hogy ingatlanügynököket kellene keresnie. Szerintem a kérdezőnek nincs semmilyen képesítése ehhez az egészhez, még a helyesírásával is akadnak gondok... Ha legalább egy gyorstalpalót elvégzett volna, akkor úgysem tudnék olyan tippet mondani, amit ne tudna már magától is.

2016. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem végeztem semmilyen HR tanfolyamot sajnos.

Területi képviselőket keresünk akik majd népszerűsítik a termékeinket, amelyek online alapúak.

2016. júl. 1. 13:03
 5/5 PresidentEvil ***** válasza:
100%
#3: teljesen jogos, a cimkéket nem néztem meg, viszont ez csak megerősíti az átlag HR-esről alkotott véleményemet.
2016. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!