Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A ti kérdéseiteket is szanaszé...

A ti kérdéseiteket is szanaszét szokták offolni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 15:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
31%
nem, mivel nem teszek fel hülye kérdést.
2016. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Sosem kérdezek itt, nincs olyan dolog amire ne lehetne megtalálni a választ a Google segítségével külföldi fórumokon vagy szakportálokon.

Néha-néha eszembe jut egy kérdés amit fel kellene tenni, de mire eljutok a megfogalmazásig, már megvan a megoldás máshol. Csak keresni kell.

Az offolások egy része is emiatt van, sokan itt ülnek a net előtt, de arra sem veszik a fáradságot, hogy ennek az oldalnak a keresőjét használják.

2016. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#1. Aha, persze. A kérdés a hülye.


#2. Hát, amit én kérdeztem, az személyes tapasztalatra vonatkozott, így azt nem találom meg szakportálokon.

Egyébként, ha nem szoktál kérdést feltenni, akkor nyilván nem offolják szét...

2016. júl. 1. 16:06
 4/26 anonim ***** válasza:

Bármilyen hihetetlen, de minden létező személyes gondra van példa külföldi fórumon, csak az ember hiszi azt, hogy egyedi. Tettem én fel évekkel ezelőtt kérdést, de a szubjektív válaszok nem igazi válaszok (mit segít az emberen, hogy az egyik feketén látja, a másik fehéren), legbelül pedig úgyis tudja az ember, mit kellene tenni. Nézz végig a kérdéseken és mutass egyet, amire nem tudhatja a választ saját maga, ha őszintén magába néz, vagy utánakeres a témának.

Egyébként most én is offoltam.

2016. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen gyakorlatilag az előző reagálásod is az volt, hiszen te magad írtad, hogy nem is szoktál kérdést feltenni, így nincsenek ez irányú tapasztalataid.
2016. júl. 1. 16:16
 6/26 anonim ***** válasza:
Ezzel együtt megvan a válasz arra is magamnak, miért jövök egy egysíkú portálra válaszolgatni. Maga az offolás teszi érdekessé az egysíkú kérdéseket, legtöbbször az eltérített téma generálja a legtöbb hozzászólást is.
2016. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nekem volt többször volt úgy, hogy egy témára rákattanva keresgéltem magyar és külföldi oldalakon, de közben kiírtam itt a kérdést.
2016. júl. 1. 16:21
 8/26 A kérdező kommentje:
Ja és sokszor egyáltalán nem építő jellegű az off, hanem utálatoskodó, plusz nulla tartalmú, amit ír.
2016. júl. 1. 16:22
 9/26 Inessential ***** válasza:

Minek akadsz fent ilyeneken?


Amúgy meg nem kell ahhoz kérdést feltenni, hogy lássam, hogy mennyi kérdésnél szoktak offolni.

Nem kell ehhez tapasztalat.

Nekem sincs egyetlen kérdésem sem, de attól még látom, ha valahol offolnak egy kérdést.

2016. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértetted, amit írtam. Nem akadtam fent. Csak leírtam, hogy pontosan mi számít offnak. Nézd meg a kérdést. Tehát a kérdés azokhoz szól, akik szoktak itt feltenni kérdést.
2016. júl. 1. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!