Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A ti kérdéseiteket is szanaszé...

A ti kérdéseiteket is szanaszét szokták offolni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 15:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Pont azokat a kérdéseket lehet a legjobban eltéríteni, ahol nincs fekete-fehér válasz, lásd családi kapcsolatok. Azonnal felötlik az emberben hogy bahszus, erre az ember saját maga is tudja a választ ha elkezd 1 percig gondolkodni. Ilyen a "Normális hogy..." és a "Szerintetek..." kezdetű és hasonszőrű kérdések mindegyike. A kérdező tudja a választ, csak valamiért fontos neki idegenek megerősítése. Az ember viszont cseles élőlény, ha rájön hogy őt vezetni akarják valamerre, csak azért sem akar arra menni. Máris megszületett a mocskolódó off, ami magával vonzza a többi offtopikot, a kérdés el is lett térítve.
2016. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Nem, nem, nem, az én kérdésem nem olyan volt.


Egy termék használatával kapcsolatba érdeklődtem.

2016. júl. 1. 16:41
 13/26 A kérdező kommentje:
"kapcsolatban"
2016. júl. 1. 16:42
 14/26 A kérdező kommentje:
#2 hozzászóló, akkor tudnál segíteni nekem abban, hogy egy kérdésemre, amelyre nem találtam meg a választ, te megkeresnéd nekem a neten? Kerestem én is a választ, de nem találtam.
2016. júl. 1. 16:56
 15/26 anonim ***** válasza:

Be kell látni hogy néhány dolog vitagenerátor, ahol az offolás természetes. Ha kérdést teszek fel arról, hogy melyik Update cucc jobb, akkor garantált hogy a nagy része trollkodás lesz.

Jöhet a keresett dolog, megnézem szívesen.

2016. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Az én kérdésemnél nem az volt a helyzet, amit leírtál.


Tehát feltettem a kérdést, konkrétan megneveztem egy márkát (pontosabban megadtam linket a termékről). Ebben a kategóriában kérdeztem: "Szépség és divat", ilyen alkategóriánál: "Bőr- és hajápolás".


Erre a reagáló elkezdett a sütés-főzésről írni. Sokáig türelmes voltam vele, de már a sokadik hozzászólást írta és még mindig nem arról írt, amit kérdeztem, viszont magáról elég sokat (hogy ő milyen tapasztalt és mennyire hozzáértő).


Felhívtam a figyelmét arra, hogy vélhetően félreértette a kérdésemet és figyelje a kategóriát, aztán a semmitmondó reagálási után elkezdett privát üzeneteket is írni.

Amikor már több privátot is írt - még mindig nem a kérdésemre válaszolva, hanem magáról beszélt, magát fényezte, hogy egyébként ő mennyire ért ahhoz a témához - amire egyébként válaszolni nem tudott.


Na akkor már nagyon elegem volt.

2016. júl. 1. 17:09
 17/26 A kérdező kommentje:

Ez volt az a kérdésem, amire nem találtam meg a választ:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


Köszi előre is!

2016. júl. 1. 17:10
 18/26 anonim ***** válasza:
Na látod ehhez az adott reagálások és a szövegkörnyezet nélkül nem tudok hozzászólni, mert nem tudom hogyan került szóba X témánál az Y.
2016. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Ez volt az a kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Már sokat töröltek a moderátorok a "beszélgetés" végéből (azt hiszem, 7 reagálása lett törölve a hozzászólónak, plusz az enyémek is nyilván).

2016. júl. 1. 17:27
 20/26 anonim ***** válasza:

"Úgy tűnik, tényleg nem értetted meg a kérdést vagy nem volt érthető! :-)"

Nem viccelek, ha valaki felhívja a másik tévedésére a figyelmet, az kiválthat "agressziót". Nem azt mondom hogy ez a mondat váltotta ki, hanem azt hogy itt névtelenül kevesen viselik jól, ha valamiben rájuk pirítanak. Előjön a kihanemén stílus.

2016. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!