Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozóhelyre menni egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyre menni egyedül (lányként)?

Figyelt kérdés

Ha egyedül megyek lányként valami szórakozóhelyre, az nem ciki, illetve nem lopnak el? :D

Pesten milyen szórakozóhelyek vannak, amik hétköznap este is nyitva vannak, van is ember ott, nem csak 15 évesek, és nagyjából színvonalas?

21L


2015. nov. 28. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne jöjjek veled?
2015. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csóró Lali és Gabitó meg Félix BurgerReaktorja
2015. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megdugjalak?
2015. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű préda leszel, betámadnak majd a kiéhezett keselyűk.
2015. nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én biztosan ellopnálak! Remélem összefutunk! :D
2015. nov. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nem mennék. Nem azért mert ciki egyedül, de nagyobb biztonságban érzem magam társaságban. És ez nem azt jelenti, hogy egész este egymás nyakán, mert voltam már úgy barátnővel, hogy együtt mentünk, bent összeszedett gyorsan valakit és utána szétváltunk. Én koktélozgattam a pultnál, szintén ismerkedtem, ő meg táncolt. Aztán este ugyanúgy együtt mentünk haza.


Szóval semmiképp nem mennék egyedül.

2015. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nincs egy barátnőm se pesten :(
2015. nov. 28. 23:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Több helyre elmentem és hajlandó vagyok ezután is elmenni egyedül nőként, de az esti(éjszakai) szórakozóhelyek nem az a kategória, oda egyedül soha nem mentem és nem is mennék.
2015. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozóhelyre ne menj egyedül lányként! Mindig legyen veled legalább egy (lehetőleg józan ítélőképességű) barátnőd.
2015. nov. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyedül semmi esetre sem.

A pesti éjszakai életben nem szerencsés egyedül járkálni lányként, mégha nem is vagy már kislány,fiatal hölgy.

Nincs egyetlen srác,vagy barátnő körülötted,akivel elmehetnél?

2015. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!