Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek hogy szakítottak?

Veletek hogy szakítottak?

Figyelt kérdés
Ami a legjobban megviselt

2016. júl. 2. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Engem semmi sem visel meg.
2016. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Megcsalt úgy hogy két gyerekünk van és a bíróság neki adott igazat abban hogy nem koltozhetek haza Magyarországra a kicsikkel miközben ő a nojevel él.Na ez brutal volt.

De legalább kkiestek épp az EB-N köcsög digók😢😂

2016. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"Beleszerettem valaki másba. Amiket neked mondtam, csak ábránd volt. Jó volt ezen ábrándozni, de nem volt igaz."
2016. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ami után 7 év depresszióba zuhantam ott megbeszéltük személyesen, hogy vége, egy hülye tini szerelem volt...


1 hete viszont a volt barátnőm telefonba közölte, hogy mégse menjek hozzá aznap, sőt igazából soha...

még mindig rosszul esik, de már a kapcsolatot lezártam magamban...ő meg telefonon :D


mind2 megvisel(t)...


23F

2016. júl. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Már nagyon régen volt, de azért elmesélem.

Volt egy távkapcsolatom, igazi szerelem, együtt vesztettük el a szüzességünket is, igazi boldog pár voltunk. Internet és telefon híján akkor még leveleztünk, és írta a barátnőm, , hogy jön a hozzám hétvégére. Én ennek nagyon örültem, és már alig vártam a hétvégét, de egyszer csak jött a postás, és hozott egy táviratot, amiben az állt, hogy nem jön mégsem, felejtsem el. Mondanom sem kell, hogy egy világ omlott össze bennem. 2 óra múlva jött megint a postás, hozott megint egy táviratot, hogy ne haragudjak, szeret, és jön hétvégén. Jött is, megbeszéltünk mindent, én is megnyugodtam, dúlt tovább a love, 2-3 hétvégét együtt voltunk, aztán egy szép napon jött tőle egy hosszú levél, amiben leírta, hogy megismerkedett valakivel, akit szeret, és nem akar találkozni többet velem. Ez annyira megviselt, hogy a mai napig fájó emlék. Nekem első és utolsó szerelmem volt, és azóta sem találtam olyan nőt, aki ennyire közel állt hozzám, pedig pár évtized eltelt azóta.

Röviden ennyi. Köszi, hogy megkérdezted, és hogy elmondhattam! :)

2016. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Közel 2 év járás után annyit nem érdemelt a kapcsolat szerinte, hogy személyesen átbeszéljük/lezárjuk. Kb. telefonon, és amikor mandulaműtétem volt utána 1 hétre, meg sem kérdezte már, hogy élek-e. :)
2016. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem szakitas es nem is viselt meg annyira, de par hete kiderult, hogy valaki csak hulyitett:/

Nalam is telon mondta el :'D

2016. júl. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat volt. 4 hónapos. Igazából az volt a lényeg, hogy már nem szeret úgy mint az elején, és maradjunk baràtok.

Nem haragudtam rá az érzései miatt csak rohadtul szomorú voltam. De mivel távkapcs így nem veszítettem semmit, csak a reményeket. A barátságból az lett, hogy beszéltünk azóta egyszer írásban és aztán sohatöbbet.


Ő volt az "első szerelem" ...elég gáz, hogy netes volt. És az is gáz, hogy annyira naív vagyok, hogy elhittem, hogy bármi lehet belőle.

2016. júl. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Velem nem szakíthat senki,én szakîtok mindenkivel.
2016. júl. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kapcsolatom volt egy szakítással. Félig meddig távkapcsolat volt, vagy csak hétvégente találkoztunk. A szakítás előtti hétvégén lebuktattam hogy egy volt srác osztálytársának ír dolgokat facebookon, (meglestem sunyiban, mert gyanus volt, azt mondta hogy nem kell nekem mindent látnom stb duma). Ő, mondta hogy ne haragudjak meg szeret meg minden...

Utána levő hét vége felé beszéltünk neten, és írta, hogy szombaton ne menjek le, aztán megírtam hogy de pedig megyek, akkor írta hogy vigyem le az összes holmiját ami nálam van, itt sejthettem már volna a lelkem mélyén már lehet tudtam is, de nem gondoltam hogy szakítás lenne a vége, meg írta, hogy megbeszélünk mindent, mert nem mehet tovább.

Hétvégén leutaztam, tök közömbösen fogadott. Leültünk az ágyára. Aztán elkezdte mondani, hogy zavar hogy antiszociális vagyok, nem hagyok neki elég szabad teret..aztán pedig mondta " Én szakítani akarok veled..."

lehet ciki, de fiú létemre nem bírtam ki sírás nélkül. persze utána még jött hogy "de barátok attól még maradhatunk, meg ugye fogunk beszélni ugyanúgy" (kösz lol ) mondtam neki hogy felejtsen el. Meg kérdeztem hogy a másik srác tetszik neki, mondta hogy őt szereti, engem meg már nem szeret úgy mint régen. Szóval valahogy így volt, aztán később kiderült hogy miután hazautaztam, még aznap megdugatta magát az új pasasával.

De szerencsére hamar túl tudtam tenni magam rajta, meg sok tanulsággal szolgált, ami hozzásegített, hogy fejlesszem a személyiségem, és a hozzáállásomat a nőkhöz :)

ja és a ruhái még mindig itt vannak nálam, mert persze nem vittem le neki XD majd jön érte ha jön XD

(a regényért meg bocsi :D )

2016. júl. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!