Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan dolgoztad fel ha...

Hogyan dolgoztad fel ha szakítottak veled?

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
még sehogy.. :(
2014. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legprimitívebb módon elmentem az ismerősökkel inni és mindenki vigasztalt . A leggyakoribb az volt ha Ő lett volna az igazi foggal körömmel harcol érted , az igazi ott van a közeledbe és rád vár ;) . Mert mindenkinek van problémája , de így szép az élet :)
2014. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Piálás, menni és csinálni valamit minden áron, de legegyszerűbb másik barátnő...ez egyszer jött össze de legjobb kapcsolatom volt, most épp azt heverem ki :D
2014. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt olyan amikor 'padlóra' kerültem és úgy gondoltam, hogy csak az ivás segíthet :D

Máskor végiggondoltam mi volt jó a kapcsolatunkban, és mi nem. Képzeletben egy dobozba zártam az emlékeket és próbáltam továbblépni.

Akárhogy is próbálkoztam mindig nehéz volt, de csak sikerülni kell feldolgozni egy szakítást.

2014. júl. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sokat voltam a barátaimmal,szervezzetek közös programokat! :)
2014. júl. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!