Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem bunkóság azt...

Szerintetek nem bunkóság azt mondani egy lánynak, aki túl sovány, hogy "egyél többet"?

Figyelt kérdés

Szerintem ez épp olyan bunkóság, mint egy túlsúlyosnak mondani, hogy egyél kevesebbet.

Nyilván értem, h a probléma megoldása természetesen a több/kevesebb evésben gyökerezik, de ezzel szerintem mindenki tisztában van. csak mintha az olyan egyszerű lenne.

de lehet, hogy csak túlhisztizem :D


2016. júl. 3. 14:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
25%
nem bunkóság egyik sem. a tényeket közölte csak, szerintem ezen nem kell megsértődni
2016. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Valaki hiába eszik, nem tud hízni vagy pedig nagyon könnyen lefogy. Agyrák az az ember, aki még cserébe közli is, mint aki épp kiszarta a spanyol viaszt, hogy egyél többet. Nem így működik ez.
2016. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

1., de miért kell közölni? szerinte én ezt nem tudom, h a kajától hízik az ember? ennyire hülye vagyok vagy mi? :D

semmi konkrét tanácsot nem mondott, csak annyit, h egyek többet, hát lol :D

2016. júl. 3. 14:51
 4/28 anonim ***** válasza:
54%

Dehogynem bunkóság,csak sajnos az emberek,főleg a magyar "frankómegmondós" prollerek ilyenek,hogy mindig a másik gyengeségén,meg előnytelenségén örülnek.

Lehet valaki genetikailag is sovány,akármennyit is eszik,illetve fordítva,számtalan ilyen embert ismer mindenki.És egyáltalán mi köze van akárkinek is,ahhoz,hogy a másik sovány,vagy kövér,majd az illető tesz ellene ha akar,vagy tud.

Ha valakinek akármi baja van,intelligens ember nem tesz még rá egy lapáttal mindenféle beszólással.

2016. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

plusz szerintem nem olyan végtelenül egyszerű hízni sem, úgy hogy az ember közben figyel arra hogy egészségesen egyen.

genetikailag igen figyelnem kell mind a vércukromra mind a koleszterinszintemre. mármint alapból figyelni kell rá persze, de nálunk ezek azért elég magasak mindenkinek.

egészséges kajából meg nyilván többet kell enni, és az én pocim térfogata is véges :D ha meg túl sokat eszem, kihányom :(

de amúgy tudom én, hogy a rendszeres sport sokat segítene, és jobban is esett volna ha ezt emeli ki, nem pedig annyit, h egyek többet...

2016. júl. 3. 15:01
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
A mai világban mindenféle kommunikáció bunkóság már...
2016. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%

Miért lenne ez bunkóság, vékonynak látott, csak nem anorexiás vagy, mivel irtad,hogy kihányod a kaját, nem ártana felkeresned szakembert.

De mégis mennyi a sulyod,milyen magas vagy és hány éves?

2016. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 MZ.per.X ***** válasza:
51%

Egyrészt kicsit túlreagálod, másrészt az előttem szólóval értek egyet, hogy manapság már ha hozzászólsz valakihez, azt is bunkóságnak veszik.


Szerintem nem bunkóság, ahogy a kövérnek sem bunkóság megmondani. Inkább mondja meg valaki a véleményét, mint hogy jópofizzon aztán a hátad mögött beszéljen ki.

2016. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

170 cm körül, 50 kg körül egyiket se tudom pontosan.

mostanában nagyon stresszes időszakom volt azért hánytam rengeteget, és nyilván fogytam is. de ennek most már vége és nem is hánytam már jópár napja.

de 55 kg felett még sose voltam, pedig azért egy 60 lenne az ideális. de most rajta vagyok az ügyön, nekiállok sportolni is, majd meglátjuk az eredményt :)


de ez szerintem mindenképp bunkóság akárki akármit mond :D annak ellenére, hogy természetesen igaz. (ha valakinek meghal egy rokona, se mondjuk neki azt h mindenki meghal egyszer, pedig igaz. de mostmár nagyon elvittem azért :D)

2016. júl. 3. 15:19
 10/28 A kérdező kommentje:

ja és 21 vagyok.

de hát szerintem ez nem vélemény, h egyél többet. ezt én is tudom, nem szeretem ha hülyének néznek :D

2016. júl. 3. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!