Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerelem kontra távolság. Ha...

Szerelem kontra távolság. Ha megismernétek egy lányt aki tetszik, de messze lakik. Mi lenne az a távolság amire azt mondanátok, hogy belefér az anyagi helyzetembe, hogy hétvégente tudhak vele találkozni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 17:48
 1/5 anonim válasza:
Sajnos pont hasonló helyzet miatt nem valósult meg nekem egy kapcsolat, pedig csak 200 km van köztünk, de jelenleg ez is sok.
2016. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fontos a rendszeres találkozás, mert fontos a személyes közelsége is a másiknak.

Egyébként most én is olyan kapcsolatban vagyok, hogy nem egy városban lakunk. Minden héten 3 napot tudunk együtt tölteni. Ez így azért nem rossz.

1-2 óra autóutat vállalnék be. Most 1 óra távolságra vagyunk egymástól. Mindketten vezetünk, bármelyikünk mehet a másikhoz.

Ha nem lenne autónk és nem tudnánk könnyen egymáshoz jutni, akkor biztosan nem működne.

2016. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerelemből sokmindent bevállal az ember, én is, de mégis azt mondom hogy a távolság ki tudja készíteni az embert. Én szeretem azt ha mellettem van az akit szeretek, nekem fontos a személyes kapcsolat, de bármennyit beszélünk nem tud olyan lenni mintha itt lenne. Én örülnék annak az egy órának ha annyi lenne csak. De bármennyi távolságra van, akkor is szeretem, csak nehéz nagyon.

21/L

2016. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A távolság teljesen mindegy,ha csak hétvégente tudok vele találkozni. Legyen az 50-100-200km.


Volt 3 ilyen kapcsolatom. Kettő olyan 110km,egy pedig 60km körül. Az egyik pár hónapos volt,a másik kettő fél éves. Soha többet nem lesz ilyen kapcsolatom. Akármennyire is kedveljem a lányt,nem. Egy ilyen nem kapcsolat.


24F

2016. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom..200 km re voltunk egymastol hetkoznap skypoltunk a munka nem engedett minket talalkoz i meg hat a penz.. hetvegen vagyis csak szombaton egyutt voltunk Az elejen persze rozsaszin kod meg h a tavolsag nem valaszt el egymastol minket soha..es h kitartunk mert a mi szerelmunk orok es imadjuk egymast ez volt az elso 5 honapban.. aztan jottek a dolgok h nem tud eljonni,nincs ra penz,majd jovoheten...majd 8 honap utan vege lett akarmennyire is szereted az illetot ne menj bele ilyen kapcsolatba..nem is nevezheto kapcsolatnak.Hulye aki azt mondja h ha ket ember igazan szereti egymast legyozik a tavolsagot ezt csak azt mondja aki nem elt meg ilyen kapcsolatban akinek volt mar benne resze tudja h ez a mondat szar se er :D
2016. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!