Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pager-t szeretnék a kocsiba...

Pager-t szeretnék a kocsiba rakni. Azt írják 3-400m a hatótáv. Ha a harmadikon lakom a park felé nézve, a kocsi meg az ellenkező oldalon van a parkolóban, akkor is jelezni fog nekem? Belefér a hatótávba? Kb.40-50m a távolság maximum.

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nem 100%.A falak nagyon leárnyékolják. Főleg, ha még egy egész lakás is van közöttetek :S A 300-400 m-t csak teljesen sík terepen tudja. Nekem még sosem sikerült elérni :) Családi házban is ha kinn áll a kocsi a ház előtt, én meg bent a legbelső szobában, akkor nem veszi a jelet, pedig csak kb. 20 m-re van. De ha kijövök az előszobába ott már igen. Szóval próba szerencse, de a sok fal van, akkor ne reménykedj. Vagy vegyél jobb minőségű pagert (persze az elég drága...).
2010. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A drága pager sztem elmarad mert nem akarok 40eFT< költeni egy ilyen szerkezetre. De legalább tudom mire számíthatok.


Köszi!

2010. febr. 4. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

lehet 20-ért is venni ,de szerintem hülyeség elég max 100 méteres mert ha otthon véletlen ráülsz megütöd valami és megnyomódik akkor az autód már nyitva is van és te nem is tudsz róla !

2010. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben 10 mp múlva magától visszazár, úgyhogy ilyentől nem kell félni :)
2010. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen ez mindegyiknél így van ,de mi van ha az alatt a 10 másodperc alatt éppen betudnak menni? akkor már nem élesedik vissza mert ugye kinyitották az ajtót és becsukták
2010. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, de EGY, szerintem egyik rabló sem olyan hülye, hogy ha látja, hogy kinyílik a kocsi, nem vár egy kicsit, és csak utána mer beszállni, nehogy a közelben legyen a tulaj. KETTŐ, például az én pageremet a motorra rá lehet kötni, jelez, ha valaki elindítja motort, sőt a távolból én is el tudom indítani és le is állítani. Szóval, ha valaki el is tudná indítani a motort,ami eleve nem pár másodperc, akkor is egy gombnyomással le lehet állítani. HÁROM, meg ugye, ha véletlenül kinyitom, a pager kijelzőjén kristály tisztán látszik, hogy valaki a 10 mp alatt kinyitja-e az ajtót vagy nem. Szerintem teljesen biztonságos.
2010. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!