Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mekkora az a távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mekkora az a távolság (km) amire még azt mondjátok belefér? És szerintetek működhet a távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Leginkább Hajdu-Bihariak válaszát várom de bárki írhat akkor is ha nem ebbe a megyébe laktok.

Kort is írjátok légyszi.



2012. márc. 2. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

20 km

20/F

2012. márc. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem a távolság a lényeg, hanem hogy milyen gyakran tudjuk megoldani a találkozókat.


Pl. a mostani párom 200 km-re lakik tőlem, de van egy jó kocsija, amibe ha beül, 2 óra alatt itt van. Minden másnap találkozunk.


Gimi alatt egy tőlem 50 km-re élő fiúval jártam, nem működött, mert nem volt pénzünk egymáshoz járkálni.

2012. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

20-25km



21F

2012. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Másodiknál a pont, mintha én írtam volna:)
2012. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat és még légyszi írjátok oda, hogy ti hajdu-bihariak vagytok vagy se.
2012. márc. 2. 13:00
 6/14 anonim ***** válasza:
én hajdú-bihari vagyok. 1. voltam
2012. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én az vagyok, bár a kérdés szempontjából nem tudom, mennyire számít. :D (H.szoboszló)


2. voltam

2012. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Majdnem 100 km-re él barátnőm, és több, mint 2 éve vagyunk együtt.

Sok múlik a személyiségen, ragaszkodáson, kapcsolat mélységén. De nem elhanyagolható tényező a megközelíthetőség (ahova 3 átszállással jutsz el, oda már eleve fáradtan/idegesen érsz, ami egy kapcsolatnak sem tesz jót)

2012. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Ha találok egy lányt, akivel nagyon boldog vagyok, és azt érezzük, hogy egymásnak teremtett minket az ég, akkor nekem teljesen mindegy: lehet Ő Németországban, vagy New York-ban nem számítana, idővel úgy is megtudjuk oldani, hogy egy helyen legyünk. De remélem, hogy az én Nagy Ő-m nem ilyen messze lesz. :)

"A távolság mértékegysége a pénz!"

És tudjuk, hogy ha okosak vagyunk, akkor a pénz nem probléma. :)

17/F

2012. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én is Hajdú-Biharban lakom! A párom majdnem 70 km-re lakik, de jövőhónapban lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk! Nem a távolság számít! Egyébként mi 2x-3x találkozunk több napra!


19/L

2012. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!