Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem bírom elviselni...

Egyszerűen nem bírom elviselni ezt az állapotot. Hogy szerezzek örömet az életben?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta bánt egy csomó dolog. A testalkatom, a gimnázium, a baráti köröm. Már általános iskolában is rengetegszer volt, hogy ledisznóztak, ledagadtoztak, kigúnyoltak a súlyom miatt, szó szerint a hátam mögött beszéltek ki, hogy hogyan lehetek ennyire kövér. Nyáron nem is járok fürödni a barátaimmal, mert tudom,hogy ott is csak kiröhögnének, hogy hogyan nézek már ki. Egyik nap az osztálytársammal mentem az utcán, összefutott a haverjával és elkezdte mondani neki a barátja, hogy hogyan tud egy ilyen emberrel mutatkozni, aki menni se tud, inkább gurul, kövér, le kéne vágni. Az arcomat szépnek mondják, de ezek után már semmit se hiszek el. Aggódom, hogy mivel szepterben középiskola kezdődik, ott ugyanez lesz majd. A fogyókúrázást nagyon korán kezdtem, le is ment eddig 25 kiló, de az önbizalmam azon a szinten ragadt meg. Tehát egyenlő maradt a nullával. Most is épp fogyókúrán vagyok, de anyukám ellene van a dolgoknak. Szerinte nem kéne ezt csinálnom magammal, pedig semmi koplalás, semmi káros dolgot nem művelek magammal.

Hogyan tudnám kiszárni a feszengős gondolataimat a középiskolával kapcsolatban?

170/ 72

15l


2016. júl. 4. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

figyelj, engem is bántottak rengeteget kiskoromban, mert kövér voltam, csúfoltak és megvertek. DE!!! egy idő után már nem érdekelt az ő véleményük, mert én így szeretem magam és nagyon erős személyiség vagyok. az a felesleg tesz igazán azzá, aki vagyok; egy duci magabiztos, mosolygós csajszi, akinek volt már több barátja és lesz is, mert sugárzik belőle a magabiztosság.


győzd le magad, állj fel és mosolyogj. :)


ha kell még tanács, hogy hogyan küzdj ez ellen, írj privátot! :)


165/ 70

2016. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit jegyeznék meg, hogy az osztálytársad barátja egy igazi ostoba bunkó, egy igazi véglény, aki a hozzáállása miatt még rengeteget fog sz*pni életében, mert a saját életének céltalan sivársága, és elcseszettsége miatt, másokon próbál nevetségesen kicsinyes bosszút állni. Hánynom kell az ilyen genetikai hulladékoktól...


Bízz benne, hogy a középiskolában sokkal normálisabb emberek lesznek.

2016. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leadtál 25 kilót? Aztarohadt! Ez nagyon szép teljesítmény! Csak így tovább és hidd el változni fog.

Amúgy ilyen szinten a lányoknak tényleg nehezebb sajna. Ha egy srác fogyózik és sikerei vannak akkor a gyúrós haverok támogatják, míg a csajok inkább addig próbálnak felé kerekedni míg lehet.

De tarts ki és mindent bele! Kemény lesz, de megéri és büszke leszel rá hidd el :)

2016. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 Megvertek? :O Szent Isten. Próbálok magabiztos lenni a következőkben. :)

#2 Hát igen, én is először rettenetesen dühös voltam, hogy mégis hogyan lehet valaki ilyen :( Én is ebben reménykedem. De már ismerek pár embert, eddig nagyon rendesnek tűnnek.

#3 Köszönöm. :) Büszke vagyok rá, de még kell sajna :P

Köszönöm a válaszaitokat, ment a zöld kéz!! :)

2016. júl. 5. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!