Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért van az hogy egyszerüen...

Wwemort kérdése:

Mért van az hogy egyszerüen nem birom az embereket elviselni? Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Már elég régóta utálom az embereket általában kerülöm őket mert egyszerűen ócskának haszontalanak és gonoszaknak tekintem őket....Régóta csak a külsőség számít és néha ez elszomorít....Barátaim vannak de nagyon kerülöm őket mert egyszerűen halálra untatnak ha sokáig vagyok velük....Ez depresszió? vagy pánikbetegség?

2016. márc. 29. 16:54
 1/2 anonim válasza:

Egyik sem.

Szerintem te nem bírod saját magad csak a környezetedre vetíted ki.

2016. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem utálom magam.Néha előfordul h le köpöm magam ha tükörbe nézek vagy be pörgök és idiótaságokra gondolok mind pl.:öngyilkosság,valamit szét törni stb..Próbáltam a szüleimmel beszélni ők azt mondták hogy ez azért van mert kamasz vagyok és ilyenkor ez természete.De szerintem nem így van.
2016. márc. 29. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!