Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek gyűlölöm az anyámat...

Mit tegyek gyűlölöm az anyámat egyszerűen szorongok ha a közelébe kell lennem nem bírom elviselni egy kegyetlen durva nő mit tegyek hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés

úgy érzem kicsinált idegileg.folyton dirigál és lekezelően bánik velem holott már rég felnőtt vagyok.

most pszichiáterhez fogok menni

de amúgy hogy tudnék munkát szerezni és eljönni tőle máshol lakni?


2015. aug. 7. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy bemész a munkaügyi központba, nézed az álláshirdetéseket a neten, megkéred az ismerősöket hogy szóljanak ha tudnak neked valami melót, de facebookon is vannak álláskereső csoportok.Ha lesz melód, szintén hasonló, említett módon kereshetsz albérletet.Akár úgy is, hogy közösen költözöl valakikkel össze, így megoszlanának a költségek.Esetleg költözz másik rokonhoz.De ha felnőtt vagy, ennyit tudnod kellene.Anyáddal meg ne foglalkozz, neki kéne pszichiáterhez mennie lehet.
2015. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kössz a kedves választ.Tudod nem szívesen megyek emberek közé ezért sincs munkám.


am igen de azt mondta ő neki nincs rá szüksége...


az ilyen bunkók miatt utálok mindenkit mint te előző!!


tudod ha nem beszélsz perfektűl valamilyen nyelvet esélyed sincs és ha nem nyalsz be tövig

am vidéken élek.


nagyon sokat segítettél gratulálok

ezt az oldalt is felégetném

2015. aug. 7. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Járj terápiára. Pszichológushoz, ne pszichiáterhez. Tapasztalatból mondom, hogy ez hoz tartós és érdemi változást a szülővel való kapcsolatban. Két év terápia alatt megtanultam úgy kiállni magamért, hogy az anyám is megtanult értékelni. De az én változásommal sikerült az ő hozzáállásán változtatni.

Az, hogy elköltözöl, önmagában nem hoz változást. Tizensok éve nem élek a szüleimmel, de hatással vannak rám, a személyiségemben hordoztam azt, amit belém plántáltak. Barátom szintén elköltözött otthonról évekkel ezelőtt, de számára sem jelentett megoldást. (Ő is jár terápiára.)

Szóval magadon dolgozz, a saját önértékeléseden, szakember segítségével, és ez fog segíteni hosszú távon. Jöhetnek a kifogások, de hidd el, semmi más nem segít! Mert a világ nem fog változni, csak mert te szeretnéd. A megoldás a te kezedben van.

2015. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!