Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok a lányok akik csak úgy...

Azok a lányok akik csak úgy elvannak nem keresnek semmit?

Figyelt kérdés
Látni h vannak olyan lányok akiknek a profiljukon magukról meg barátnőikről van kép hogy elvannak iszogatnak egy pub asztalnál, vagy más egyéb programok, és ezeket rendszeresen tölti fel, vagy csak ilyen képekkel van teli. és ők elvannak. Ha meg oda megy az ember, vagy próbálna kapcsolatot teremteni akkor lerázzák. Mintha nem lenne érdekük h párt találjanak. Mire várnak ezek a nők ?
2016. júl. 5. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem rád várnak. :D


Több lehetőség van.

1. Tényleg jó neki így, nem akar pasit.

2. Van pasija, csak nem a facen reklámozza.

3. Nem olyan pasit akar, mint te, és téged elhajt, de másnak igent fog mondani.


Nincs azzal semmi baj, ha egy fiatal lány nem akar minden áron pasit szerezni, és élvezi a szabadságot.

És képzeld, nem ÉRDEKÜK párt találni.

2016. júl. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan rohadt nehéz elhinni, hogy tényleg nem akarnak párkapcsolatot, kreténke?
2016. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nem rólam van szó, hanem úgy általában.

Hát az elég nagy baj h nem érdekük, hogy fejlődjenek párkapcsolati életbe

2016. júl. 5. 09:59
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

- Csalódtak már fiúban/férfiban, nem akarnak kapcsolatot.

- Szabadon szeretnének élni, nem akarnak szerelmesek lenni mert csak szenvedés lesz.

- Nem találták még meg az igazit, mert amúgy nem akarnak minden héten/hónapban mással összejönni.


De igazából a "Ha meg oda megy az ember, vagy próbálna kapcsolatot teremteni akkor lerázzák." tudod nem mindenki azért van valahol hogy ismerkedjen. Lehet elég a baráti társasága akivel jól érzi magát.

2016. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Én most pont így vagyok. Elvagyok a barátnőimmel, nem is igazán erőltetem az ismerkedést. Ha valakinek jönnie kell, úgyis fog. :) Minek görcsöljek ezen? A lényeg, hogy jól érzem magam a bőrömben, EGYEDÜL és nem vagyok kapcsolatfüggő. És egyáltalán nem érdekem, hogy párt találjak, úgy gondolom, hogy nincs olyan hogy "másik fél", egy ember egy egész és ha valaki ezt nem így gondolja, régen rossz. Van is egy "mondás", Addig nem találod meg a "nagy Ő-t", amíg nem találod meg a nagy "Én-t"! :)


22L

2016. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
jah, két ember egésziti ki egymást
2016. júl. 5. 11:17
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát én meg azt gondolom, elég rossz sok nőben ez a hozzáállás, várjuk a nagy Őt és majd lesz valami..
2016. júl. 5. 11:20
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, két ember egészíti ki egymást? Na itt a baj. Miért akarna egy egész ember egy fél emberrel járni?
2016. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Miért kérdező, szerinted mit kellene tennünk? Ismerkedjünk(!!) fűvel-fával, olyannal is aki nem szimpatikus, csak mert megbántom a lelki világát azzal ha elutasítom? Ne akarjunk már mindenáron kapcsolatban lenni. Nem a nagy Ő-t várom, mert ahogy írtam egy nagy hülyeség (már bocsánat) ez a másik fel-es dolog, csak valakit, aki megfog, akinek akkor épp abban a pillanatban jelen kell lennie az életemben. De nem törekszem arra, hogy mindenképp legyen valaki, hanem egyszerűen élvezem az életet. 22L
2016. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor véget ért egy hosszabb kapcsolatom akkor jól éreztem magam. Egyedül. Nem vágytam senkire és semmire. Fejlődtem eleget párkapcsolatban addig. Fejlődni érdemes egyedül is. Ugyanis még -bizonyos értelemben- egy párkapcsolatban is egyedül vagy. A párod legfeljebb tükröt tart (de ugye tükör által homályosan..), vagy segít a fejlődésedben, de a párod sem Te vagy. 1-2-3, majd a 4. év is eltelt, miközben ugyanezeket kérdezték tőlem mások mint most Te. Mindig azt válaszoltam: még nem találtam meg. Van valahol, csak még nem hozott össze vele a sors. Aztán egy alkalommal üzleti ügyben kaptam egy telefonszámot. Felhívtam és -vedd ezos hülyeségnek ha akarod- de tudtam, hogy vele lesz valami. 5 éve vagyunk együtt és még mindig arra gondolok, ha meglátom, hogy milyen szerencsés vagyok. Ja.. és hidd el, bőven behoztuk vele a lemaradt évek párkapcsolati fejlődését.


Egyébként meg ha már lelki fejlődésről írtál: elgondolkodtál azon, miért zavarnak ezek a nők Téged? Vajon milyen lelki gubancodat látod általuk?

2016. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!