Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha még mindig...

Mit tegyek ha még mindig hiányzik?

Figyelt kérdés

6 hónapon keresztül beszélgettem egy fiúval, de sajnos úgy ismerkedtünk meg, hogy én másnak adtam ki magam. Minden igaz volt, kivéve a nevem és a képem. Nagyon jól kijöttünk és a saját bizalmas dolgaimat is elmondtam neki ahogy ő is nekem. Csodálatos fél év volt. Szinte minden nap hajnalokig hol irkáltunk egymásnak, hol pedig telefonon beszéltünk. Amikor bevallottam neki, hogy mi a helyzet akkor nagyon összetört én meg 2 hónapon keresztül minden egyes nap sírtam mert hiányzott. Utána még néhányszor beszélgettünk de az már nem olyan volt, aztán távolságtartó lett és már azóta nem is ismerősöm. Sajnos nem is látom a képeit és nem tudom megnézni amiket megoszt. Nekem azóta van barátom, ennek már 3 éve. Boldog vagyok a barátommal és szeretem, de ez a fiú akkor is hiányzik. Nem voltam belé szerelmes csak egyszerűen annyira összhangban voltunk, hogy az hihetetlen. Ő egy meghatározó személy az életemben és csak reménykedni tudok, hogy egyszer valahogy még fogok tudni beszélgetni vele. Napi szinten eszembe jut, hogy mennyit beszélgettünk és hogy most mi lehet vele. Nagyon hiányzik. Mit tegyek? Közel 3 év eltelt azóta és még mindig így érzek...

20/L


2016. júl. 5. 11:57
 1/4 anonim válasza:
100%
Ez a befejezetlen dolgok hozadéka.A lelkedben egy hang folyamatosan duruzsol,hogy mi lehetett volna ebből a kapcsolatból,ha őszinte vagy hozzá....Ha igazán boldog lennél a barátoddal,ez az emlék egy cseppet sem izgatna és elfelejtetted volna végleg.Boldog akarsz lenni,de a múlt folyamatosan utánad nyúl....visszahúz....írj rá,keresd meg,mondd el,hogy még él benned az a fél év....hátha azóta a rosszat elfelejtette és ugyanúgy vágyik a beszélgetésre,ahogyan Te,csak nem mer vagy akar büszkeségből kezdeményezni :)Ha két ember így megérti egymást ennyi időn keresztül,érdemes lenne élőben bepróbálkozni.....Találkozzatok :)
2016. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jó az internetes kapcsolat. Ez egy álomkép - és az hiányzik. Jó lenne "elengedni", mert a realitás - ott melletted a fiú - megsínyli. A barátoddal együtt álmodjatok egy jó nyaralást, egy vidám estét, egy gondtalan kirándulást. TÉRJ A JELENBE!!
2016. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De minek kellett magadat másnak kiadni?
2016. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engedd el. 3 ev telt el. Eselytelen, h ismet felvegye veled a kapcsolatot.


Bar en nem ertem, h miert kellett igy osszetornie attol, h mas kepet es nevet adtal meg neki.

2016. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!