Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van olyankor, ha hiányzik...

Mi van olyankor, ha hiányzik az életünkből az élet? Veled megesett már ilyesmi, hogy nem szimplán csak Te láttad /érezted /gondoltad hogy így van, hanem valóban így is volt? Mik kavarogtak benned?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen érzésem amikor először költöztem és nem nagyon válogathattam a munkák közt, ezért egy éjszakai műszakos melót vállaltam el. Kb olyan voltam mint egy zombi, nappal alig tudtam aludni, volt hogy semmit. Na, akkor tényleg nulla életem volt, de tudtam hogy ez egy átmeneti állapot, amíg nem találok a szakmámba egy jobb melót. Így is lett.
2016. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*először költöztem külföldre.
2016. márc. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csáth Géza: Ópium c. Művét ajánlom.


Most nekem is hiányzik az élet az életemből,nyakamon az érettségi,egyfolytában tanulok és nem mehetek sehová sem.Nem beszélgethetek senkivel sem,csak pötyögni tudok.Ennyi a jelenlegi kommunikációs lehetőségem.

Majd változik :D ...

2016. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as ha úgy jársz mint én akkor nem fog változni. :) Kezdek olyan lenni mint egy robot, felkelek, megcsinálom amit megkell, táplálkozás, fürdés, alvás aztán újra kezdődik, újra és újra és újra...
2016. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már most ebben vagyok,ne is mond.Felkelek,reggelizem,tanulok,tanulokbeiktatok egy ebédet és tovább tanulok.Majd 6 fele fellélegzem és pihenek.Valóban ingerszegény.1 hete még vígan ellubickoltam az élet örömeiben.:D Most sincs nagy gondom különben,csak hiányoznak az impulzusok...
2016. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!