Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik egy ember?

Nagyon hiányzik egy ember?

Figyelt kérdés

Tavaly szakítottunk, de azóta minden nap gondolok rá.Tényleg nem telik el úgy nap hogy ne jutna eszembe.Nézegetem facebookon is, instán is..

Persze emellett boldog vagyok,de úgy érzem hogy úgy nem fogok soha többet szeretni senkit mint ahogy Őt.

Most elvileg ugyanoda vesznek majd fel egyetemre mint ahova Ő jár.

Szerintetek miért kötődöm hozzá még 1 év után is ilyen szinten?

Beszéltünk is azóta többször facebookon volt hogy Ő írt volt hogy én.

Úgy érzem valami láthatatlan kötelék köt hozzá. Ez jelent valamit? Mitől érzem ezt?


20/L


2016. jún. 28. 00:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
valaki?
2016. jún. 28. 01:02
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem is Bud Spencer :(
2016. jún. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
jaj hagyjuk már ezt a nagy Ő betűzést. annyira nyálas...
2016. jún. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Koszi ezeket az ertekes kommenteket
2016. jún. 28. 02:00
 5/19 anonim ***** válasza:
Még az is értelmesebb ha elnevezed kecskének vagy xy-nek, de nem kicsit idegesítő ez a folyamatos Őzés :D
2016. jún. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ő volt a nagy Ő de miért engedted el, ó Istenem, miért tetteeeeeed? :'(


Soha nem lesz olyan több mint Ő volt, mert Ő volt a nagy Ő...


Mindjárt megfulladok, mélyebb a nyáltenger itt mint az Atlanti-óceán. Nem vagy már 13, hagyd ez a szerencsétlen nagybetűzést. Meg őt is. Lesz majd más. Ha mégse jön össze senkivel, még ott vannak a macskák.

2016. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Istenem mennyire gyerekek vagytok :)

Az o betut mindig naggyal irom ha szemelyrol van szo. Ez nem fugg ossze vele :)

Nagyon kis humorosak vagytok..janem :)

2016. jún. 28. 10:38
 8/19 anonim ***** válasza:
Te nagyon értelmes és érett vagy, ja nem.
2016. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Na jolvan sziasztok :)
2016. jún. 28. 10:47
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha valakivel valami láthatatlan kötelék lenne köztünk, akkor nem szakítanék azzal a valakivel.

Az életben meg általában ilyenkor úgy alakul, hogy ilyenkor bekerül a srácod egyetemre és meg hülyül a sok pics.ától, hogy adott buliban melyikkel kavarjon éppen. De nem is baj, erről szól ez az időszak, fiatal még.


Te is úgy tennéd magaddal a legjobbat, ha ugyanezt csinálnád majd. És hagy a vergődést, mert akkor gondolom ezek alapján ő (Ő) szakított Veled. Te annyira nem lehettél fontos neki, ha úgy döntött, jobb lesz nélküled, ébredj már fel. HA fontos lennél neki még mindig, és Ő szerinte is lenne " egy ilyen láthatatlan kötelék", akkor veled lenne. De nem így van.

Szóval érdemes lenne felkelni a képzelgésből ( bár tudom nyár van és a sok idő gyanánt sok hülyeségen gondolkozik az ember) és élned az életedet, nem sírni a múlt után, aminek már vége és képzelegni rajta hogy mennyire nem tudsz élni a másik nélkül, miközben ő vígan éli az életét. Nélküled.

2016. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!