Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek köszönhető ez a sok női...

Minek köszönhető ez a sok női lábas, körömgömbás, bőrkeményedéses reklám?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom az eszem megáll.

Egyikben a Scholl nyomja, hogy már x nőnek van selymes talpa. Utána egy másik panaszkodik, hogy nem mert felvenni nyitott cipőt. Utána a két testvér mondja el a bánatát. Aztán van a másik kanapén ülő nő,akinek dettó bőrkeményedéses a lába.


2016. júl. 6. 08:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A nyárnak és a nyitott cipőknek. Télen meg mindenki taknyos a reklámokban.
2016. júl. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

és a hüvelygombás meg prosztatás reklámok? :D


23F

2016. júl. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Na jó, de ez már sok, tehát egymás után 3 reklám, majd 5 perccel később megint.Aztán elkapcsolok és megint az 5 perc reklámból 3 perc a női lábgomba, száraz sarkak meg a többi :D
2016. júl. 6. 08:29
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

régen amikor néztem TV-t emlékszem leültem vacsorázni ment valami jó film...leültem azonnal reklám, hüvelygomba, ilyen betegség olyan betegség, szorulás.......mondom igen, vacsora időben jó étvágyat :D


23F

2016. júl. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Hát igen, a nyári időszakban ennek van ideje. Szeptembertől majd nézhetjük a taknyos reklámokat. Undorító, hogy mennyire gyógyszerrel tömnék csak a népet. Figyeljétek meg, minden második reklám gyógyszeres.
2016. júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem a fejfájós plakátoktól mindig egy kicsit belenyilall a fejembe a fájás- /hát a gyógyszer... a 2. legnagyobb kartell
2016. júl. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert a gyógyszeripar az egyik legnagyobb üzletág, és most ez az aktuális. Minden második reklám gyógyszer reklám.
2016. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Legalább tudnak fap-fappolni a lábfetisiszták. Vagy éppen nem, mert olyan undi, hogy ledarálja magáról a megkeményedett, büdös bőrt az asszony.

*fap-fap fap-fap*

2016. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

De elég bitangok ezek a gyógyszerek, mert a csajok a retikülben hordják a 10 kilós mosóporokat :D


23F

2016. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sok a gyógyszerreklám,valóban. Én legutóbb azon akadtam ki,mikor gyerekcsatornán (csak rajzfilm) reklámoztak intim betétet.
2016. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!