Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek köszönhető ez a sok női...

Minek köszönhető ez a sok női lábas, körömgömbás, bőrkeményedéses reklám?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom az eszem megáll.

Egyikben a Scholl nyomja, hogy már x nőnek van selymes talpa. Utána egy másik panaszkodik, hogy nem mert felvenni nyitott cipőt. Utána a két testvér mondja el a bánatát. Aztán van a másik kanapén ülő nő,akinek dettó bőrkeményedéses a lába.


2016. júl. 6. 08:07
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Pfffff vagy 2 éve a Tv Shopban volt olyan, hogy bejött az amcsi nő, aztán nekiálltak a talpáról leszedni a keményedést. Mintha krumit hámoztak volna, az nagyon odavágott :D
2016. júl. 6. 09:43
 12/21 anonim ***** válasza:
És az is megfigyelhető, hogy itt most azok húzzák le a válaszokat, akik ténylegesen gyógyszerrel tömik magukat. Mert hát reklámozták, és akkor biztos jó.
2016. júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy miért van ennyi fo.sásos/szorulásos reklám. Komolyan mintha már népbetegség lenne a fo.sás.

Az olyan reklámokat meg egyszerűen nem értem, hogy a család fut a papa gyomra után, ami pálcikalábakon szalad.

Vagy hogy mi köze a lábgombának ahhoz, hogy az egyik kezeddel hárfázol, a másikkal egy boxzsákot püfölsz, aztán valaki egy tollal elkezdi csiklandozni a talpad, miközben motorfűrésszel kettévágsz egy kaktuszt.

Oké, tudom, szemléltetőeszköz, de olyan, mintha a reklám készítői bekokóztak volna munka előtt. :D

2016. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne nézzünk tévét, inkább beszélgessünk a hüvelygombáról
2016. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
# 14 Egyetértek! :D A férfiak kimentek?
2016. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nyáron mindenki allergiás,szúnyogcsípéses,láb-meg hüvelygombás,fostos.

Télen taknyos, meg karácsony-húsvét tájékán túlzabálós.

2016. júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Előttem már elmondták. De azt nem értem,hogy az a nő,aki egész télen b@xik bekenni a lábát,az a szandálos szezonban kezdi gyémántfejes elektromos reszelővel karistolni a pracliját (?) Ez igénytelenség
2016. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

17. ez olyan dolog, mikor valaki nyáron jön rá, hogy túlsúlyos, mikor magár akarja erőltetni a tavalyi bikinit. Addig meg tojik rá, hogy mennyit zabált ősztől tavaszig.

Erre csapnak rá a fogyasztószeres reklámok.

Iszonyatosan befolyásolható és erősen gyógyszerfüggő társadalom vagyunk. A megelőzéssel igen kevesen törődnek, mert a "csábító" reklámok arra ösztönzik a népet, hogy nem is kell foglalkozni a megelőzéssel, mindenre van gyógyszer. Nem baj ha túlettük magunkat, van rá gyógyszer, mostantól nyugodtan fogyasszuk azt is ami megterhelt eddig. Ezt sugallják!

Mikor állok sorban a gyógyszertárban, mindig akad vevő, aki reklámra hivatkozva keres ilyen vagy olyan szert.

2016. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, most van a szezonja. Gondolom a strandon könnyű elkapni egy kis lábgombát, aztán nyomatják ezerrel a tvben. Szilveszter tájékán meg a nikotintapaszok a sláger, kihasználják, hogy olyankor az emberek le akarnak szokni.

De még napszaktól is függ a reklám. Délelőtt, amikor nyuggerek tvznek, akkor folyamat azt az időskori biztosítást adják.

2016. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mert lábfetisiszta a csatorna igazgatója :D
2016. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!