Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen pofátlanok a...

Miért ilyen pofátlanok a szórólaposok?

Figyelt kérdés
Nem tudok eljutni az Örs vezér tértől a Keleti pályaudvarig úgy, hogy ne nyomná a képembe legalább 3 a hülye szórólapját. Nemhogy örülnének, ha elveszi tőlük valaki, gyakran még el is állják az utat, hogy ne lehessen elmenni mellettük, valamelyik még be is szól annak, aki nem fogadja el. Ha rajtam múlna, ki lennének tiltva az összes aluljáróból. Az éhező, rákos gyerekeknek kolduló kamu adománygyűjtőkről meg nem is beszélve...

#reklám #bunkó_emberek
2016. márc. 17. 18:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Ez Budapest.
2016. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rutinos.

Rá se kell nézni, kikerülöd.

2016. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 piriiiii ***** válasza:
0%
Nem, ez nem Budapest. Ez Magyarország. Ahol van szórólapozás, ott mind ilyenek a szórólaposok. Némelyik ritka pofátlan. De vannak rosszabbak is a szórólapot osztogatóknál...
2016. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
Igazad van és a buszok se járjanak. Mindig elállják az utat. A villamosokról nem is beszélve.
2016. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Hmm... Amerika, nagyvárosai sem mások. :D Sőt.. még rámenősebbek az emberek.
2016. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#4 nem igazán értem az összefüggést a kérdés és a válaszod között
2016. márc. 17. 19:10
 7/21 anonim válasza:
100%
Roma zokniárusok még rosszabbak,csak ők még elis átkoznak.
2016. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 MZ.per.X ***** válasza:
35%
Ez nem Magyarország, ez a világ. Ilyen a szakmájuk, ez a dolguk, hogy rásózzák az emberekre.
2016. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem érted a válaszokat? Azt vállalta, rá sózza az emberekre a szórólapot. Azért kap fizut. Te, be mész melózni, suliba és nem csinálsz semmit, mi az eredménye?? Na, őket is fenéken billentik, ha nem csinálja.
2016. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már nem tudom, hogy miként viselkedjek amikor beléjül futok. Volt, hogy jóindulattal elvettem a szórólapot, majd mentem volna tovább, mire jön a mese, hogy akkor a szórólap (ami egy képeslap szerű valami volt) az enyém, de kellene nem is tudom mennyit fizetni. Persze ezt akkor közlik, amikor elvettem már. Ilyenkor visszaadom és elviharzok. Volt olyan is, hogy elvettem, és valami szektás iromány volt rajta, ami a világ végéről szól. Sok köztük az erőszakos is. Mostanság gyakran van bent a fülesem, így ha szól is valaki, csak megyek tovább rá se nézek.
2016. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!